Примітка щодо джерел даних: Точні суми фінансування для всіх десяти компаній не повністю розкриті в одному джерелі. Таблиця нижче поєднує список десяти найкращих Tech.eu із найкращими доступними даними на рівні раундів із funding.tech.eu та додаткових звітів . Суми, позначені "~", є оціночними та походять із джерел, які згадують раунд, але не наводять точну суму в євро.
| Рейтинг | Компанія | Сектор | Залучена сума (H1 2026) | Сфера діяльності |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEURA Robotics | Робототехніка | €1,2 млрд (Серія C) | Гуманоїдна та когнітивна робототехніка; платформа фізичного ШІ; придбала ACTIVE Shuttle від Bosch Rexroth для розширення екосистеми |
| 2 | Cloover | Фінтех (зелений фінтех) | €1,0 млрд (борг + €18,8 млн Серія A) | Платформа зеленого фінтеху для фінансування сонячної енергії; борговий раунд став найбільшим фінтех-раундом у Європі в H1 2026 |
| 3 | STARK | Фінтех / Оборона | €500 млн | Технології медичного страхування, а також виробництво дронів у Берліні; раунд позначено як "Інше" та "нове фінансування" |
| 4 | Parloa | ШІ / Програмне забезпечення | ~€260 млн (Серія D+) | Платформа автоматизації обслуговування клієнтів на основі ШІ |
| 5 | Isar Aerospace | Космос / Мобільність | ~€270 млн (Серія D+) | Орбітальні пускові послуги; розробляє ракети-носії малого та середнього класу для європейських і комерційних клієнтів |
| 6 | Focused Energy | Діптех / Енергетика | ~€240 млн (Серія A) | Системи керованого лазерного термоядерного синтезу для комерціалізації чистої термоядерної енергії |
| 7 | Quantum Systems | Робототехніка / Оборона | ~€120 млн (частина більшого багатораундового залучення) | Безпілотні авіаційні системи (дрони) для оборони, спостереження та промисловості; залучили €1,04 млрд у ширшому 30-денному вікні |
| 8 | FINN | Мобільність / Автомобілі | ~€108 млн | Платформа передплати на автомобілі; залучили €108 млн у березні 2026 |
| 9 | Upvest | Фінтех | ~€108 млн | Інфраструктурне API для інвестицій, що дозволяє фінтех-компаніям і банкам пропонувати торгівлю цінними паперами; залучили €108 млн у березні 2026 |
| 10 | Taktile | ШІ / Програмне забезпечення | ~€50 млн+ (Серія B) | Механізм прийняття рішень на основі ШІ для фінансових послуг (кредитний ризик, комплаєнс, шахрайство) |
Інвестиції в H1 2026 зосередилися в кількох ключових сферах, згідно зі звітом Tech.eu .
Загальний обсяг фінансування в Німеччині в H1 2026 на рівні €6,3–6,4 млрд поставив країну на друге місце в Європі після Великої Британії . Ринок характеризувався кількома мега-раундами: Серія C NEURA Robotics на суму до $1,4 млрд і борговий раунд Cloover на €1,0 млрд разом склали приблизно третину всього німецького технологічного фінансування за цей період . Домінував капітал на пізніх стадіях, причому п'ять мега-раундів перевищили $100 млн лише в Q1 2026, найбільш помітним з яких був раунд NEURA Robotics на $1,2 млрд .
Примітка щодо джерел даних: Точні суми фінансування для всіх десяти компаній не повністю розкриті в одному джерелі. Таблиця нижче поєднує список десяти найкращих Tech.eu із найкращими доступними даними на рівні раундів із funding.tech.eu та додаткових звітів . Суми, позначені "~", є оціночними та походять із джерел, які згадують раунд, але не наводять точну суму в євро.
| Рейтинг | Компанія | Сектор | Залучена сума (H1 2026) | Сфера діяльності |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEURA Robotics | Робототехніка | €1,2 млрд (Серія C) | Гуманоїдна та когнітивна робототехніка; платформа фізичного ШІ; придбала ACTIVE Shuttle від Bosch Rexroth для розширення екосистеми |
| 2 | Cloover | Фінтех (зелений фінтех) | €1,0 млрд (борг + €18,8 млн Серія A) | Платформа зеленого фінтеху для фінансування сонячної енергії; борговий раунд став найбільшим фінтех-раундом у Європі в H1 2026 |
| 3 | STARK | Фінтех / Оборона | €500 млн | Технології медичного страхування, а також виробництво дронів у Берліні; раунд позначено як "Інше" та "нове фінансування" |
| 4 | Parloa | ШІ / Програмне забезпечення | ~€260 млн (Серія D+) | Платформа автоматизації обслуговування клієнтів на основі ШІ |
| 5 | Isar Aerospace | Космос / Мобільність | ~€270 млн (Серія D+) | Орбітальні пускові послуги; розробляє ракети-носії малого та середнього класу для європейських і комерційних клієнтів |
| 6 | Focused Energy | Діптех / Енергетика | ~€240 млн (Серія A) | Системи керованого лазерного термоядерного синтезу для комерціалізації чистої термоядерної енергії |
| 7 | Quantum Systems | Робототехніка / Оборона | ~€120 млн (частина більшого багатораундового залучення) | Безпілотні авіаційні системи (дрони) для оборони, спостереження та промисловості; залучили €1,04 млрд у ширшому 30-денному вікні |
| 8 | FINN | Мобільність / Автомобілі | ~€108 млн | Платформа передплати на автомобілі; залучили €108 млн у березні 2026 |
| 9 | Upvest | Фінтех | ~€108 млн | Інфраструктурне API для інвестицій, що дозволяє фінтех-компаніям і банкам пропонувати торгівлю цінними паперами; залучили €108 млн у березні 2026 |
| 10 | Taktile | ШІ / Програмне забезпечення | ~€50 млн+ (Серія B) | Механізм прийняття рішень на основі ШІ для фінансових послуг (кредитний ризик, комплаєнс, шахрайство) |
Інвестиції в H1 2026 зосередилися в кількох ключових сферах, згідно зі звітом Tech.eu .
Загальний обсяг фінансування в Німеччині в H1 2026 на рівні €6,3–6,4 млрд поставив країну на друге місце в Європі після Великої Британії . Ринок характеризувався кількома мега-раундами: Серія C NEURA Robotics на суму до $1,4 млрд і борговий раунд Cloover на €1,0 млрд разом склали приблизно третину всього німецького технологічного фінансування за цей період . Домінував капітал на пізніх стадіях, причому п'ять мега-раундів перевищили $100 млн лише в Q1 2026, найбільш помітним з яких був раунд NEURA Robotics на $1,2 млрд .