Кампанія накопичення розгортається у дві фази, які відстежують різні аналітики. Різниця в середній ціні відображає різні періоди відстеження: ширша кампанія, що почалася в серпні 2025 року, зафіксувала дешевші покупки ($38,77), тоді як агресивніший етап з березня 2026 року проходив за вищими цінами ($64) на тлі зростання HYPE .
| Показник | Фаза 1 (з серпня 2025 – Chaincatcher/Ai Yi) | Фаза 2 (з березня 2026 – EmberCN/Yu Jin) |
|---|---|---|
| Всього накопичено HYPE | ~9,18 млн HYPE | ~4,035 млн HYPE |
| Витрачено USDC | ~$356 млн | ~$283 млн ($259 млн раніше + $24 млн останні) |
| Середня ціна входу | ~$38,77 за HYPE | ~$64 за HYPE |
| Нереалізований прибуток | ~$79–141 млн (дані різняться) |
Інші ончейн-трекери наводять дещо інші дані: станом на початок червня 2026 року гаманці, пов'язані з a16z, накопичили 6,906 млн HYPE (~$322 млн) за середньою ціною ~$46,70, з нереалізованим прибутком ~$131 млн . Ці розбіжності виникають через те, що різні аналітики відстежують різні кластери гаманців та дати звітів. Офіційного підтвердження a16z жодної з цих адрес немає.
Стійке зростання HYPE — від лютневого мінімуму 2026 року біля $21 до нового історичного максимуму $75,51 2 червня, що становить +259% за чотири місяці — не зумовлене лише діями a16z. У звітах ринку згадується кілька каталізаторів:
Bitwise та 21Shares запустили перші спотові HYPE-ETF у США в середині травня 2026 року на NYSE та Nasdaq відповідно . За 10 торгових сесій фонди залучили понад $100 млн сукупних чистих надходжень . До середини червня чисті активи ETF досягли $209,3 млн, а одноразовий приплив склав $17,2 млн . Grayscale також подала заявку S-1 на власний спотовий HYPE-ETF (тікер GHYP) 20 березня, що свідчить про високу інституційну конкуренцію .
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) схвалила перший регульований контракт "US perpetual futures", що є важливою регуляторною віхою, яка зменшує регуляторний ризик для інституційних учасників .
Фонд допомоги Hyperliquid спрямовує 99% торгових комісій на безперервний викуп токенів, створюючи стійкий купівельний тиск, який перевищив $1,16 млрд сукупних покупок . Цей механізм безпосередньо пов'язує використання платформи з попитом на токен .
Відкритий інтерес (Open Interest) на перпетуалах Hyperliquid зріс на 93% до $2,95 млрд до кінця травня 2026 року, порівняно з $1,53 млрд 13 травня . Загальна заблокована вартість (TVL) перевищила $5 млрд . Товарні перпетуали та контракти на реальні активи (RWA) також стимулювали зростання обсягів, причому товари тепер становлять близько 30% відкритого інтересу .
Шорт-сквізи під час ралі посилювали зростання HYPE. В одному випадку ліквідація шортів на понад $36 млн підштовхнула HYPE до рівня, який був лише на 2% нижчим за тодішній історичний максимум .
Гаманці a16z негайно стейкають HYPE після кожної покупки, зменшуючи обігову пропозицію та демонструючи довгострокову впевненість . Більшість накопиченого HYPE перебуває у стані стейкінгу .
Уся атрибуція гаманців a16z базується на ончейн-патернах поведінки та кластеризації фінансування, а не на офіційному підтвердженні Andreessen Horowitz. Різні аналітики наводять різні показники залежно від того, які кластери гаманців вони відстежують та на яку дату звітують. Наведені цифри є найкращими доступними ончейн-даними станом на червень 2026 року.
Кампанія накопичення розгортається у дві фази, які відстежують різні аналітики. Різниця в середній ціні відображає різні періоди відстеження: ширша кампанія, що почалася в серпні 2025 року, зафіксувала дешевші покупки ($38,77), тоді як агресивніший етап з березня 2026 року проходив за вищими цінами ($64) на тлі зростання HYPE .
| Показник | Фаза 1 (з серпня 2025 – Chaincatcher/Ai Yi) | Фаза 2 (з березня 2026 – EmberCN/Yu Jin) |
|---|---|---|
| Всього накопичено HYPE | ~9,18 млн HYPE | ~4,035 млн HYPE |
| Витрачено USDC | ~$356 млн | ~$283 млн ($259 млн раніше + $24 млн останні) |
| Середня ціна входу | ~$38,77 за HYPE | ~$64 за HYPE |
| Нереалізований прибуток | ~$79–141 млн (дані різняться) |
Інші ончейн-трекери наводять дещо інші дані: станом на початок червня 2026 року гаманці, пов'язані з a16z, накопичили 6,906 млн HYPE (~$322 млн) за середньою ціною ~$46,70, з нереалізованим прибутком ~$131 млн . Ці розбіжності виникають через те, що різні аналітики відстежують різні кластери гаманців та дати звітів. Офіційного підтвердження a16z жодної з цих адрес немає.
Стійке зростання HYPE — від лютневого мінімуму 2026 року біля $21 до нового історичного максимуму $75,51 2 червня, що становить +259% за чотири місяці — не зумовлене лише діями a16z. У звітах ринку згадується кілька каталізаторів:
Bitwise та 21Shares запустили перші спотові HYPE-ETF у США в середині травня 2026 року на NYSE та Nasdaq відповідно . За 10 торгових сесій фонди залучили понад $100 млн сукупних чистих надходжень . До середини червня чисті активи ETF досягли $209,3 млн, а одноразовий приплив склав $17,2 млн . Grayscale також подала заявку S-1 на власний спотовий HYPE-ETF (тікер GHYP) 20 березня, що свідчить про високу інституційну конкуренцію .
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) схвалила перший регульований контракт "US perpetual futures", що є важливою регуляторною віхою, яка зменшує регуляторний ризик для інституційних учасників .
Фонд допомоги Hyperliquid спрямовує 99% торгових комісій на безперервний викуп токенів, створюючи стійкий купівельний тиск, який перевищив $1,16 млрд сукупних покупок . Цей механізм безпосередньо пов'язує використання платформи з попитом на токен .
Відкритий інтерес (Open Interest) на перпетуалах Hyperliquid зріс на 93% до $2,95 млрд до кінця травня 2026 року, порівняно з $1,53 млрд 13 травня . Загальна заблокована вартість (TVL) перевищила $5 млрд . Товарні перпетуали та контракти на реальні активи (RWA) також стимулювали зростання обсягів, причому товари тепер становлять близько 30% відкритого інтересу .
Шорт-сквізи під час ралі посилювали зростання HYPE. В одному випадку ліквідація шортів на понад $36 млн підштовхнула HYPE до рівня, який був лише на 2% нижчим за тодішній історичний максимум .
Гаманці a16z негайно стейкають HYPE після кожної покупки, зменшуючи обігову пропозицію та демонструючи довгострокову впевненість . Більшість накопиченого HYPE перебуває у стані стейкінгу .
Уся атрибуція гаманців a16z базується на ончейн-патернах поведінки та кластеризації фінансування, а не на офіційному підтвердженні Andreessen Horowitz. Різні аналітики наводять різні показники залежно від того, які кластери гаманців вони відстежують та на яку дату звітують. Наведені цифри є найкращими доступними ончейн-даними станом на червень 2026 року.
| ~$29 млн (за березень–червень) |
| ~$29 млн (за березень–червень) |