Nio в Європі: три автомобілі за місяць, закриті шоуруми та зупинені станції заміни батарей
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%. У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
ОпублікувавВідредаговано за допомогою DeepSeek-V4-FlashЗображення створено за допомогою GPT Image 1.5
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%.
У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
Ключові причини: преміальне ціноутворення без впізнаваності бренду, зупинка розгортання станцій заміни батарей та відсутність оновлень моделей до кінця 2027 року.
Тим часом BYD зареєстрував 5240 авто в Німеччині (зростання на 365,4%), а Xpeng – 1253 (плюс 371,1%), встановивши п'ятий поспіль місячний рекорд.
What factors explain Nio's 93.6% plunge in German car registrations in July 2026 to just three vehicles — and only 18 total in the first sevNio's German registrations fell 93.6% in July 2026 to just 3 vehicles, even as the broader BEV market boomed.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What factors explain Nio's 93.6% plunge in German car registrations in July 2026 to just three vehicles — and only 18 total in the first sev. Article summary: Nio's German collapse is the result of a severe strategic failure on pricing, brand awareness, infrastructure rollout, and internal retreat — all happening while the broader German BEV market and Chinese rivals surge ahe. Topic tags: general, general web, news, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
openai.com
Європейська експансія Nio зайшла в глухий кут. У липні 2026 року китайський виробник електромобілів зареєстрував у Німеччині лише 3 авто – це на 93,6% менше, ніж торік . За перші сім місяців року показник сягнув лише 18 машин – на 89,3% менше, ніж 168 за аналогічний період минулого року . Катастрофа відбулася на тлі зростання німецького ринку акумуляторних електромобілів (BEV) на 61,7% – до 78 609 одиниць , а китайські BYD та Xpeng тим часом били власні рекорди продажів.
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "Nio в Європі: три автомобілі за місяць, закриті шоуруми та зупинені станції заміни батарей"?
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%.
What are the key points to validate first?
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%. У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
What should I do next in practice?
Ключові причини: преміальне ціноутворення без впізнаваності бренду, зупинка розгортання станцій заміни батарей та відсутність оновлень моделей до кінця 2027 року.
Nio в Європі: три автомобілі за місяць, закриті шоуруми та зупинені станції заміни батарей
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%. У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
ОпублікувавВідредаговано за допомогою DeepSeek-V4-FlashЗображення створено за допомогою GPT Image 1.5
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%.
У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
Ключові причини: преміальне ціноутворення без впізнаваності бренду, зупинка розгортання станцій заміни батарей та відсутність оновлень моделей до кінця 2027 року.
Тим часом BYD зареєстрував 5240 авто в Німеччині (зростання на 365,4%), а Xpeng – 1253 (плюс 371,1%), встановивши п'ятий поспіль місячний рекорд.
What factors explain Nio's 93.6% plunge in German car registrations in July 2026 to just three vehicles — and only 18 total in the first sevNio's German registrations fell 93.6% in July 2026 to just 3 vehicles, even as the broader BEV market boomed.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What factors explain Nio's 93.6% plunge in German car registrations in July 2026 to just three vehicles — and only 18 total in the first sev. Article summary: Nio's German collapse is the result of a severe strategic failure on pricing, brand awareness, infrastructure rollout, and internal retreat — all happening while the broader German BEV market and Chinese rivals surge ahe. Topic tags: general, general web, news, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
openai.com
Європейська експансія Nio зайшла в глухий кут. У липні 2026 року китайський виробник електромобілів зареєстрував у Німеччині лише 3 авто – це на 93,6% менше, ніж торік . За перші сім місяців року показник сягнув лише 18 машин – на 89,3% менше, ніж 168 за аналогічний період минулого року . Катастрофа відбулася на тлі зростання німецького ринку акумуляторних електромобілів (BEV) на 61,7% – до 78 609 одиниць , а китайські BYD та Xpeng тим часом били власні рекорди продажів.
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "Nio в Європі: три автомобілі за місяць, закриті шоуруми та зупинені станції заміни батарей"?
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%.
What are the key points to validate first?
Nio зареєстрував лише 3 автомобілі в Німеччині в липні 2026 року – це падіння на 93,6% порівняно з минулим роком, тоді як загальний ринок BEV зріс на 61,7%. У Нідерландах Nio показав найгірший місяць за всю історію – лише 2 реєстрації, а на восьми європейських ринках компанія реалізувала всього 79 машин.
What should I do next in practice?
Ключові причини: преміальне ціноутворення без впізнаваності бренду, зупинка розгортання станцій заміни батарей та відсутність оновлень моделей до кінця 2027 року.
Німеччина: 3 реєстрації в липні – це третій місяць поспіль на такому рівні . Середньомісячний показник Nio впав із приблизно 20 реєстрацій у першій половині 2025 року до лише 2,5 .
Нідерланди: Nio Inc. повторив свій найгірший показник за всю історію – 2 реєстрації в липні (один EL6 і один Firefly), що на 90% менше, ніж 20 торік .
Загалом у Європі: на восьми ринках, де Nio звітує, компанія зареєструвала 79 авто в липні – на 26,2% менше, ніж торік. Португалія стала провідним європейським ринком, випередивши Німеччину .
Суббренд Firefly: створений спеціально для Європи, Firefly зареєстрував лише 6 авто в Норвегії в липні та 1 у Нідерландах .
Для порівняння: BYD зареєстрував у Німеччині 5240 авто в липні – на 365,4% більше, що дало йому 2% ринку. Xpeng досяг 1253 реєстрацій – це на 371,1% більше, ніж торік, і п'ятий поспіль місячний рекорд .
Що змусило Nio з'їхати з траси
1. Преміальні ціни без впізнаваності бренду. Nio позиціонує себе як преміальний електрокар, що конкурує з Mercedes, BMW та Audi, але не має жодного з десятиліть репутації цих марок. Німецькі покупці на зростаючому ринку BEV обирали або добре відомі преміальні бренди, або дешевші китайські альтернативи .
2. Розгортання станцій заміни батарей зупинилося. Головна відмінність Nio – послуга "батарея як сервіс" зі швидкою заміною – потребує щільної інфраструктури. У травні 2026 року Nio повідомив європейським клієнтам, що нові станції заміни не будуватимуть у Європі щонайменше до кінця 2027 року . Без зростаючої мережі замін цінність купівлі Nio різко падає, особливо коли конкуренти активно розширюють мережі швидкої зарядки.
3. Жодних оновлень моделей до кінця 2027 року. Nio також повідомив клієнтів, що нових моделей або значних оновлень у Європі не буде до кінця 2027 року, що робить його лінійку застарілою, поки BYD і Xpeng швидко оновлюють і розширюють свої пропозиції .
4. Закриття магазинів сигналізує про відступ. Nio закрив флагманський Nio House у Гамбурзі 20 липня 2026 року – перше закриття флагманського шоуруму в Європі – і невдовзі тихо закрив ще один об'єкт у Німеччині . Ці закриття говорять дилерам і роздрібним покупцям, що бренд може бути небезпечною довгостроковою інвестицією.
5. Експерти критикують стратегію. Аналітики вказують на надто високі ціни для невідомого бренду, недостатні маркетингові витрати порівняно з агресивними кампаніями BYD і модель заміни батарей, яка потребує щільної інфраструктури, перш ніж запрацює – проблема "курки та яйця", яку Nio не вирішив у Європі .
Що каже Nio vs. що показують дані
Представник Nio заявив South China Morning Post 11 серпня 2026 року: "Nio не планує відступати з Європи." Компанія назвала закриття магазинів рутинним управлінням портфелем і підтвердила довгострокові зобов'язання . Раніше, у січні 2026 року, Nio пообіцяв "продовжувати розвивати бізнес-операції в Європі" , а норвезький підрозділ захищав компанію в червні 2026 року .
Однак факти на місцях свідчать про інше: реєстрації близькі до нуля, шоуруми закриваються, станції заміни та оновлення моделей заморожені до 2027 року, а суббренд Firefly не знаходить покупців. Генеральний директор Вільям Лі (William Li) визнав у травні 2026 року, що Nio сповільнить закордонну експансію та обережніше оцінюватиме повернення інвестицій .
Європейська мрія Nio поки що працює на останньому подиху.
Німеччина: 3 реєстрації в липні – це третій місяць поспіль на такому рівні . Середньомісячний показник Nio впав із приблизно 20 реєстрацій у першій половині 2025 року до лише 2,5 .
Нідерланди: Nio Inc. повторив свій найгірший показник за всю історію – 2 реєстрації в липні (один EL6 і один Firefly), що на 90% менше, ніж 20 торік .
Загалом у Європі: на восьми ринках, де Nio звітує, компанія зареєструвала 79 авто в липні – на 26,2% менше, ніж торік. Португалія стала провідним європейським ринком, випередивши Німеччину .
Суббренд Firefly: створений спеціально для Європи, Firefly зареєстрував лише 6 авто в Норвегії в липні та 1 у Нідерландах .
Для порівняння: BYD зареєстрував у Німеччині 5240 авто в липні – на 365,4% більше, що дало йому 2% ринку. Xpeng досяг 1253 реєстрацій – це на 371,1% більше, ніж торік, і п'ятий поспіль місячний рекорд .
Що змусило Nio з'їхати з траси
1. Преміальні ціни без впізнаваності бренду. Nio позиціонує себе як преміальний електрокар, що конкурує з Mercedes, BMW та Audi, але не має жодного з десятиліть репутації цих марок. Німецькі покупці на зростаючому ринку BEV обирали або добре відомі преміальні бренди, або дешевші китайські альтернативи .
2. Розгортання станцій заміни батарей зупинилося. Головна відмінність Nio – послуга "батарея як сервіс" зі швидкою заміною – потребує щільної інфраструктури. У травні 2026 року Nio повідомив європейським клієнтам, що нові станції заміни не будуватимуть у Європі щонайменше до кінця 2027 року . Без зростаючої мережі замін цінність купівлі Nio різко падає, особливо коли конкуренти активно розширюють мережі швидкої зарядки.
3. Жодних оновлень моделей до кінця 2027 року. Nio також повідомив клієнтів, що нових моделей або значних оновлень у Європі не буде до кінця 2027 року, що робить його лінійку застарілою, поки BYD і Xpeng швидко оновлюють і розширюють свої пропозиції .
4. Закриття магазинів сигналізує про відступ. Nio закрив флагманський Nio House у Гамбурзі 20 липня 2026 року – перше закриття флагманського шоуруму в Європі – і невдовзі тихо закрив ще один об'єкт у Німеччині . Ці закриття говорять дилерам і роздрібним покупцям, що бренд може бути небезпечною довгостроковою інвестицією.
5. Експерти критикують стратегію. Аналітики вказують на надто високі ціни для невідомого бренду, недостатні маркетингові витрати порівняно з агресивними кампаніями BYD і модель заміни батарей, яка потребує щільної інфраструктури, перш ніж запрацює – проблема "курки та яйця", яку Nio не вирішив у Європі .
Що каже Nio vs. що показують дані
Представник Nio заявив South China Morning Post 11 серпня 2026 року: "Nio не планує відступати з Європи." Компанія назвала закриття магазинів рутинним управлінням портфелем і підтвердила довгострокові зобов'язання . Раніше, у січні 2026 року, Nio пообіцяв "продовжувати розвивати бізнес-операції в Європі" , а норвезький підрозділ захищав компанію в червні 2026 року .
Однак факти на місцях свідчать про інше: реєстрації близькі до нуля, шоуруми закриваються, станції заміни та оновлення моделей заморожені до 2027 року, а суббренд Firefly не знаходить покупців. Генеральний директор Вільям Лі (William Li) визнав у травні 2026 року, що Nio сповільнить закордонну експансію та обережніше оцінюватиме повернення інвестицій .
Європейська мрія Nio поки що працює на останньому подиху.