TSMC готується до звіту за Q2 2026: рекордні капіталовкладення, 2-нм техпроцес та невгамовний попит на ШІ
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
ОпублікувавВідредаговано за допомогою DeepSeek-V4-FlashЗображення створено за допомогою GPT Image 1.5
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
Компанія підвищила річний прогноз зростання виручки до «понад 30%», а капіталовкладення на 2026 рік сягнуть $56 млрд — найбільший однорічний бюджет в історії напівпровідників.
Аналітики Barclays, Citi та GF Securities підвищили цільові ціни для TSMC, посилаючись на «невгамовний» попит на ШІ та успішний запуск 2 нм техпроцесу (N2).
Search & fact-check with cited sources for What key expectations do analysts have for TSMC's July 16, 2026 second-quarter earnings call, incTSMC Q2 2026 earnings: AI chip demand drives record capex, 2nm ramp, and analyst price target upgrades.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: Search & fact-check with cited sources for What key expectations do analysts have for TSMC's July 16, 2026 second-quarter earnings call, inc. Article summary: TSMC will hold its Q2 2026 earnings call on **July 16, 2026 at 14:00 Taiwan time** (quiet period began July 6) [2][6]. Here is a verified breakdown of the key expectations and analyst focal points: ## Q2 2026 Financial E. Topic tags: general, news, general web, user generated, government. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermar
openai.com
Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) проведе телефонну конференцію щодо прибутків за другий квартал 2026 року 16 липня 2026 року о 14:00 за тайванським часом; період тиші триває з 6 по 15 липня . Цей звіт виходить у переломний момент: TSMC перебуває в розпалі найагресивнішого розширення виробничих потужностей у своїй історії, спричиненого невгамовним попитом на чипи для штучного інтелекту (ШІ) та запуском передового 2-нм (N2) техпроцесу. Ось підтверджений джерелами попередній огляд того, на що звертають увагу аналітики та інвестори.
Фінансові очікування на Q2 2026
Консенсус аналітиків та прогнози компанії вказують на черговий квартал з рекордними або близькими до рекордних результатами.
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "TSMC готується до звіту за Q2 2026: рекордні капіталовкладення, 2-нм техпроцес та невгамовний попит на ШІ"?
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
What are the key points to validate first?
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%. Компанія підвищила річний прогноз зростання виручки до «понад 30%», а капіталовкладення на 2026 рік сягнуть $56 млрд — найбільший однорічний бюджет в історії напівпровідників.
What should I do next in practice?
Аналітики Barclays, Citi та GF Securities підвищили цільові ціни для TSMC, посилаючись на «невгамовний» попит на ШІ та успішний запуск 2 нм техпроцесу (N2).
TSMC готується до звіту за Q2 2026: рекордні капіталовкладення, 2-нм техпроцес та невгамовний попит на ШІ
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
ОпублікувавВідредаговано за допомогою DeepSeek-V4-FlashЗображення створено за допомогою GPT Image 1.5
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
Компанія підвищила річний прогноз зростання виручки до «понад 30%», а капіталовкладення на 2026 рік сягнуть $56 млрд — найбільший однорічний бюджет в історії напівпровідників.
Аналітики Barclays, Citi та GF Securities підвищили цільові ціни для TSMC, посилаючись на «невгамовний» попит на ШІ та успішний запуск 2 нм техпроцесу (N2).
Search & fact-check with cited sources for What key expectations do analysts have for TSMC's July 16, 2026 second-quarter earnings call, incTSMC Q2 2026 earnings: AI chip demand drives record capex, 2nm ramp, and analyst price target upgrades.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: Search & fact-check with cited sources for What key expectations do analysts have for TSMC's July 16, 2026 second-quarter earnings call, inc. Article summary: TSMC will hold its Q2 2026 earnings call on **July 16, 2026 at 14:00 Taiwan time** (quiet period began July 6) [2][6]. Here is a verified breakdown of the key expectations and analyst focal points: ## Q2 2026 Financial E. Topic tags: general, news, general web, user generated, government. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermar
openai.com
Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) проведе телефонну конференцію щодо прибутків за другий квартал 2026 року 16 липня 2026 року о 14:00 за тайванським часом; період тиші триває з 6 по 15 липня . Цей звіт виходить у переломний момент: TSMC перебуває в розпалі найагресивнішого розширення виробничих потужностей у своїй історії, спричиненого невгамовним попитом на чипи для штучного інтелекту (ШІ) та запуском передового 2-нм (N2) техпроцесу. Ось підтверджений джерелами попередній огляд того, на що звертають увагу аналітики та інвестори.
Фінансові очікування на Q2 2026
Консенсус аналітиків та прогнози компанії вказують на черговий квартал з рекордними або близькими до рекордних результатами.
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "TSMC готується до звіту за Q2 2026: рекордні капіталовкладення, 2-нм техпроцес та невгамовний попит на ШІ"?
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%.
What are the key points to validate first?
TSMC звітує за Q2 2026 16 липня. Консенсус прогноз EPS становить $3,81 на ADR, виручка очікується на рівні $39,0–$40,2 млрд, а валова маржа — 65,5%–67,5%. Компанія підвищила річний прогноз зростання виручки до «понад 30%», а капіталовкладення на 2026 рік сягнуть $56 млрд — найбільший однорічний бюджет в історії напівпровідників.
What should I do next in practice?
Аналітики Barclays, Citi та GF Securities підвищили цільові ціни для TSMC, посилаючись на «невгамовний» попит на ШІ та успішний запуск 2 нм техпроцесу (N2).
Прибуток на ADR: Консенсус-прогноз EPS становить $3,81 на ADR, на основі оцінок 5 аналітиків, з діапазоном від $3,67 до $4,20 . Інший трекер показує консенсус на рівні $3,78/ADR . Для порівняння: у Q1 2026 TSMC звітувала про GAAP EPS у розмірі $3,49/ADR .
Виручка: Власний прогноз TSMC передбачає виручку Q2 у розмірі між $39,0 млрд та $40,2 млрд, що означає приблизно 32% зростання рік-до-року та 10% послідовне зростання за середньою точкою . Консенсус-оцінки зосередилися навколо $40,1 млрд .
Валова маржа: Менеджмент прогнозує валову маржу Q2 у діапазоні 65,5%–67,5%. Це слідує за рекордними 66,2% у Q1 2026 . Хоча деякі аналітики з боку продавців моделювали валову маржу, що наближається до 68% або перевищує її, твердження про поточними офіційними прогнозами чи опублікованим консенсусом — верхня межа прогнозу менеджменту становить 67,5%, що робить будь-яку маржу у 70% бичачим сценарієм вище консенсусу .
Операційна маржа: Прогнозується на рівні 56,5%–58,5% .
Інвестори зосередяться на тому, чи звузить або підвищить менеджмент TSMC свій уже підвищений прогноз на весь 2026 рік.
Зростання виручки у 2026 фінансовому році: Під час звіту за Q1 у квітні TSMC підвищила свій річний прогноз виручки до «зростання понад 30%» у доларах США, порівняно з попередніми «майже 30%» . Аналітики очікують, що дзвінок 16 липня надасть додаткову інформацію про те, чи відповідає ця траєкторія підвищеному прогнозу, або чи можливе чергове підвищення .
Капітальні витрати (Capex) на 2026 рік: TSMC прогнозує капіталовкладення на 2026 рік на рівні $52 млрд – $56 млрд, що є найбільшим однорічним капітальним зобов'язанням в історії напівпровідників . Фінансовий директор Венделл Хуан підтвердив у квітні, що витрати будуть на верхній межі цього діапазону . Цифра у $56 млрд є найчастіше згадуваною верхньою межею .
Прогноз Capex на 2027 рік: Bank of America підвищив свій прогноз капіталовкладень TSMC на 2027 рік до $75 млрд (з $63 млрд), що значно вище за консенсус ринку у $65 млрд, посилаючись на попит на чипи для ШІ . Певна цифра у $73 млрд, яка іноді згадується в припущеннях, не підтверджена першоджерелами; опублікована оцінка BofA становить $75 млрд . Barclays у своєму підвищенні рейтингу від 29 червня 2026 року також прогнозував капіталовкладення на 2027 рік на рівні $74 млрд .
Попит на ШІ, цінова влада та динаміка акцій
Тематичним драйвером усіх фінансових та операційних рішень TSMC залишається штучний інтелект.
ШІ як двигун виручки: Високопродуктивні обчислення (HPC), категорія, яка охоплює більшість попиту на чипи для ШІ, склали 58% річної виручки TSMC. Попит, пов'язаний зі ШІ, керівники та аналітики часто описують як «невгамовний» .
Цінова влада: Сплеск попиту на ШІ надав TSMC значний ціновий важіль. Потужності з виробництва напівпровідників на передових техпроцесах (N3, N2) є обмеженими, а клієнти конкурують за доступ, що дозволяє TSMC встановлювати преміальні ціни .
Ралі акцій: Акції TSMC значно зросли. Щонайменше шість брокерських компаній, включаючи Goldman Sachs та Macquarie Group, підвищили цільові ціни після ралі акцій на початку 2026 року . Хоча точна цифра зростання на 44% з початку року не була знайдена в безпосередньо джерельних матеріалах, вона загалом узгоджується з рекордним ралі та діями аналітиків, про які повідомлялося .
Підвищені цільові ціни з Волл-стріт
Настрої аналітиків напередодні звіту за Q2 є переважно бичачими. Кілька великих фірм підвищили свої цільові ціни на акції TSMC (NYSE: TSM) за останні місяці.
Barclays: Підвищив цільову ціну TSMC до $625 з $470 29 червня 2026 року, зберігши рейтинг Overweight. Аналітик Саймон Коулз описав TSMC як «один із найкращих способів отримати доступ до ШІ» та спрогнозував капіталовкладення на 2026/2027 роки у розмірі $56 млрд/$74 млрд .
Citigroup (Citi): Проявляє дедалі більший оптимізм. Наприкінці березня 2026 року Citi підвищив цільову ціну TSMC до NT$2,800 з NT$2,600, посилаючись на прискорення попиту на чипи для ШІ . Раніше, у січні 2026 року, Citi також підвищив ціль до NT$3,030 . Конкретна цифра T$3,800, яка іноді обговорюється на форумах, не була знайдена в джерельних матеріалах.
Goldman Sachs: Підвищив цільову ціну TSMC на 35% до NT$2,330 у січні 2026 року, посилаючись на очікування ще одного року стабільного зростання .
GF Securities: Підвищив цільову ціну TSMC до NT$2,808 з NT$2,325 перед звітом за Q1 2026, зберігши рейтинг Buy . Цифра NT$2,900, яка зустрічається в деяких розмовах інвесторів, є вищою за цю підтверджену ціль.
JPMorgan: Підвищив ціль TSMC на 24% до NT$2,100 на початку січня 2026 року .
Ключові моменти для інвесторів на дзвінку 16 липня
Окрім заголовних цифр, інвестори уважно слухатимуть оновлення щодо трьох стратегічних тем.
1. Графік виробництва 2-нанометрового (N2) техпроцесу
Перехід TSMC до першої архітектури транзисторів із використанням навколозатворних нанолистів (GAA) є найбільш значущою технологічною точкою біфуркації з часів FinFET.
Статус виробництва: TSMC розпочала серійне виробництво N2 (2-нм класу) у другій половині 2025 року. Масоване виробництво на високих обсягах розпочалося в січні 2026 року на фабриках у Баошані та Гаосюні . Березень 2026 року став першим місяцем, коли виручка від N2 з'явилася в значних масштабах .
Агресивне розширення фабрик: Компанія одночасно розширює роботу п'яти 2-нм фабрик у 2026 році, що є найбільш агресивним розширенням потужностей в історії TSMC, спричиненим попитом HPC та ШІ .
Попит клієнтів: Потужності 2-нм техпроцесу, за повідомленнями, повністю заброньовані. Вважається, що Apple забезпечила більше половини початкових потужностей, а Qualcomm є ще одним раннім клієнтом . AMD, Google та AWS планують початок виробництва в період з 2026 по 2027 рік .
Майбутні техпроцеси: N2P (покращена версія з подачею живлення з тильної сторони) та N2X (оптимізований для HPC) заплановані до серійного виробництва у другій половині 2026 року . Вузол A16 (1,6 нм) знаходиться на шляху до серійного виробництва у другій половині 2026 року .
2. Траєкторія замовлень на ШІ/HPC та посилення пропозиції
HPC вже є домінуючим драйвером виручки, і дзвінок покаже, чи прискорюється траєкторія попиту.
Інвестори слідкуватимуть за будь-якими коментарями щодо того, чи поглинає попит на ШІ величезні нові потужності N2 та N3, а також чи є ознаки посилення дефіциту пропозиції, які могли б підтримати подальше підвищення цін .
Дефіцит поширюється на передове пакування (CoWoS), яке є критичним для ШІ-прискорювачів, таких як графічні процесори NVIDIA.
3. Довгострокова цільова валова маржа та її стійкість
TSMC досягла рекордної валової маржі у 66,2% у Q1 2026 . Ключові питання щодо маржі на дзвінку включають:
Прибутковість N3: Очікується, що N3 перетне середню корпоративну норму прибутку в другій половині 2026 року, що забезпечить структурний попутний вітер для валової маржі .
Стійкість вище 65%: Прогноз Q2 на рівні 65,5–67,5% свідчить про впевненість у підтримці маржі значно вище історичних середніх значень. Аналітики з'ясовуватимуть, чи це є стійким у другому півріччі, коли витрати на запуск N2 та амортизація будуть найвищими.
Немає підтвердженої цілі у 70%: Важливо зазначити, що менеджмент TSMC не встановлював явної довгострокової цільової валової маржі у 70% у доступних прогнозах . Хоча деякі аналітики моделювали валову маржу, що наближається до 69–70% (наприклад, одна закрита записка прогнозувала 69,9% для Q3 ), це оцінки вище консенсусу, а не прогноз менеджменту.
Примітки щодо точності ключових тверджень
Твердження
Статус верифікації
Джерело
Консенсус EPS $3,81/ADR
Підтверджено
Виручка ~$40 млрд
Підтверджено (прогноз $39,0–$40,2 млрд)
Валова маржа наближається до 70%
Не підтверджено — верхня межа прогнозу менеджменту 67,5%
Зростання виручки у 2026 ФР підвищено до >30%
Підтверджено
Capex 2026 ~$56 млрд
Підтверджено (діапазон $52–56 млрд, витрати на верхній межі)
Capex 2027 $73 млрд
Частково підтверджено — BofA опублікував $75 млрд, Barclays $74 млрд
Прибуток на ADR: Консенсус-прогноз EPS становить $3,81 на ADR, на основі оцінок 5 аналітиків, з діапазоном від $3,67 до $4,20 . Інший трекер показує консенсус на рівні $3,78/ADR . Для порівняння: у Q1 2026 TSMC звітувала про GAAP EPS у розмірі $3,49/ADR .
Виручка: Власний прогноз TSMC передбачає виручку Q2 у розмірі між $39,0 млрд та $40,2 млрд, що означає приблизно 32% зростання рік-до-року та 10% послідовне зростання за середньою точкою . Консенсус-оцінки зосередилися навколо $40,1 млрд .
Валова маржа: Менеджмент прогнозує валову маржу Q2 у діапазоні 65,5%–67,5%. Це слідує за рекордними 66,2% у Q1 2026 . Хоча деякі аналітики з боку продавців моделювали валову маржу, що наближається до 68% або перевищує її, твердження про поточними офіційними прогнозами чи опублікованим консенсусом — верхня межа прогнозу менеджменту становить 67,5%, що робить будь-яку маржу у 70% бичачим сценарієм вище консенсусу .
Операційна маржа: Прогнозується на рівні 56,5%–58,5% .
Інвестори зосередяться на тому, чи звузить або підвищить менеджмент TSMC свій уже підвищений прогноз на весь 2026 рік.
Зростання виручки у 2026 фінансовому році: Під час звіту за Q1 у квітні TSMC підвищила свій річний прогноз виручки до «зростання понад 30%» у доларах США, порівняно з попередніми «майже 30%» . Аналітики очікують, що дзвінок 16 липня надасть додаткову інформацію про те, чи відповідає ця траєкторія підвищеному прогнозу, або чи можливе чергове підвищення .
Капітальні витрати (Capex) на 2026 рік: TSMC прогнозує капіталовкладення на 2026 рік на рівні $52 млрд – $56 млрд, що є найбільшим однорічним капітальним зобов'язанням в історії напівпровідників . Фінансовий директор Венделл Хуан підтвердив у квітні, що витрати будуть на верхній межі цього діапазону . Цифра у $56 млрд є найчастіше згадуваною верхньою межею .
Прогноз Capex на 2027 рік: Bank of America підвищив свій прогноз капіталовкладень TSMC на 2027 рік до $75 млрд (з $63 млрд), що значно вище за консенсус ринку у $65 млрд, посилаючись на попит на чипи для ШІ . Певна цифра у $73 млрд, яка іноді згадується в припущеннях, не підтверджена першоджерелами; опублікована оцінка BofA становить $75 млрд . Barclays у своєму підвищенні рейтингу від 29 червня 2026 року також прогнозував капіталовкладення на 2027 рік на рівні $74 млрд .
Попит на ШІ, цінова влада та динаміка акцій
Тематичним драйвером усіх фінансових та операційних рішень TSMC залишається штучний інтелект.
ШІ як двигун виручки: Високопродуктивні обчислення (HPC), категорія, яка охоплює більшість попиту на чипи для ШІ, склали 58% річної виручки TSMC. Попит, пов'язаний зі ШІ, керівники та аналітики часто описують як «невгамовний» .
Цінова влада: Сплеск попиту на ШІ надав TSMC значний ціновий важіль. Потужності з виробництва напівпровідників на передових техпроцесах (N3, N2) є обмеженими, а клієнти конкурують за доступ, що дозволяє TSMC встановлювати преміальні ціни .
Ралі акцій: Акції TSMC значно зросли. Щонайменше шість брокерських компаній, включаючи Goldman Sachs та Macquarie Group, підвищили цільові ціни після ралі акцій на початку 2026 року . Хоча точна цифра зростання на 44% з початку року не була знайдена в безпосередньо джерельних матеріалах, вона загалом узгоджується з рекордним ралі та діями аналітиків, про які повідомлялося .
Підвищені цільові ціни з Волл-стріт
Настрої аналітиків напередодні звіту за Q2 є переважно бичачими. Кілька великих фірм підвищили свої цільові ціни на акції TSMC (NYSE: TSM) за останні місяці.
Barclays: Підвищив цільову ціну TSMC до $625 з $470 29 червня 2026 року, зберігши рейтинг Overweight. Аналітик Саймон Коулз описав TSMC як «один із найкращих способів отримати доступ до ШІ» та спрогнозував капіталовкладення на 2026/2027 роки у розмірі $56 млрд/$74 млрд .
Citigroup (Citi): Проявляє дедалі більший оптимізм. Наприкінці березня 2026 року Citi підвищив цільову ціну TSMC до NT$2,800 з NT$2,600, посилаючись на прискорення попиту на чипи для ШІ . Раніше, у січні 2026 року, Citi також підвищив ціль до NT$3,030 . Конкретна цифра T$3,800, яка іноді обговорюється на форумах, не була знайдена в джерельних матеріалах.
Goldman Sachs: Підвищив цільову ціну TSMC на 35% до NT$2,330 у січні 2026 року, посилаючись на очікування ще одного року стабільного зростання .
GF Securities: Підвищив цільову ціну TSMC до NT$2,808 з NT$2,325 перед звітом за Q1 2026, зберігши рейтинг Buy . Цифра NT$2,900, яка зустрічається в деяких розмовах інвесторів, є вищою за цю підтверджену ціль.
JPMorgan: Підвищив ціль TSMC на 24% до NT$2,100 на початку січня 2026 року .
Ключові моменти для інвесторів на дзвінку 16 липня
Окрім заголовних цифр, інвестори уважно слухатимуть оновлення щодо трьох стратегічних тем.
1. Графік виробництва 2-нанометрового (N2) техпроцесу
Перехід TSMC до першої архітектури транзисторів із використанням навколозатворних нанолистів (GAA) є найбільш значущою технологічною точкою біфуркації з часів FinFET.
Статус виробництва: TSMC розпочала серійне виробництво N2 (2-нм класу) у другій половині 2025 року. Масоване виробництво на високих обсягах розпочалося в січні 2026 року на фабриках у Баошані та Гаосюні . Березень 2026 року став першим місяцем, коли виручка від N2 з'явилася в значних масштабах .
Агресивне розширення фабрик: Компанія одночасно розширює роботу п'яти 2-нм фабрик у 2026 році, що є найбільш агресивним розширенням потужностей в історії TSMC, спричиненим попитом HPC та ШІ .
Попит клієнтів: Потужності 2-нм техпроцесу, за повідомленнями, повністю заброньовані. Вважається, що Apple забезпечила більше половини початкових потужностей, а Qualcomm є ще одним раннім клієнтом . AMD, Google та AWS планують початок виробництва в період з 2026 по 2027 рік .
Майбутні техпроцеси: N2P (покращена версія з подачею живлення з тильної сторони) та N2X (оптимізований для HPC) заплановані до серійного виробництва у другій половині 2026 року . Вузол A16 (1,6 нм) знаходиться на шляху до серійного виробництва у другій половині 2026 року .
2. Траєкторія замовлень на ШІ/HPC та посилення пропозиції
HPC вже є домінуючим драйвером виручки, і дзвінок покаже, чи прискорюється траєкторія попиту.
Інвестори слідкуватимуть за будь-якими коментарями щодо того, чи поглинає попит на ШІ величезні нові потужності N2 та N3, а також чи є ознаки посилення дефіциту пропозиції, які могли б підтримати подальше підвищення цін .
Дефіцит поширюється на передове пакування (CoWoS), яке є критичним для ШІ-прискорювачів, таких як графічні процесори NVIDIA.
3. Довгострокова цільова валова маржа та її стійкість
TSMC досягла рекордної валової маржі у 66,2% у Q1 2026 . Ключові питання щодо маржі на дзвінку включають:
Прибутковість N3: Очікується, що N3 перетне середню корпоративну норму прибутку в другій половині 2026 року, що забезпечить структурний попутний вітер для валової маржі .
Стійкість вище 65%: Прогноз Q2 на рівні 65,5–67,5% свідчить про впевненість у підтримці маржі значно вище історичних середніх значень. Аналітики з'ясовуватимуть, чи це є стійким у другому півріччі, коли витрати на запуск N2 та амортизація будуть найвищими.
Немає підтвердженої цілі у 70%: Важливо зазначити, що менеджмент TSMC не встановлював явної довгострокової цільової валової маржі у 70% у доступних прогнозах . Хоча деякі аналітики моделювали валову маржу, що наближається до 69–70% (наприклад, одна закрита записка прогнозувала 69,9% для Q3 ), це оцінки вище консенсусу, а не прогноз менеджменту.
Примітки щодо точності ключових тверджень
Твердження
Статус верифікації
Джерело
Консенсус EPS $3,81/ADR
Підтверджено
Виручка ~$40 млрд
Підтверджено (прогноз $39,0–$40,2 млрд)
Валова маржа наближається до 70%
Не підтверджено — верхня межа прогнозу менеджменту 67,5%
Зростання виручки у 2026 ФР підвищено до >30%
Підтверджено
Capex 2026 ~$56 млрд
Підтверджено (діапазон $52–56 млрд, витрати на верхній межі)
Capex 2027 $73 млрд
Частково підтверджено — BofA опублікував $75 млрд, Barclays $74 млрд