Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд. У четвертому кварталі виручка встановила новий квартальний рекорд — $17,3 млрд, а розбавлений прибуток на акцію за GAAP зріс на 52%, до $0,97.
ОпублікувавЗображення створено за допомогою GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did Cisco perform in fiscal 2026 ended July 25, 2026—including its record $63.3 billion revenue, $13.3 billion net income, $3.33 diluted. Article summary: Cisco delivered a record fiscal 2026, with strong profitability and cash generation driven largely by a sharp recovery in networking—especially AI infrastructure and data center switching.. Topic tags: general web, ai, productivity, growth, manufacturing. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
Cisco завершила 2026 фінансовий рік, що закінчився 25 липня 2026 року, з рекордними показниками виручки, прибутку та квартальних продажів. Головним джерелом прискорення стало відновлення мережевого бізнесу — передусім поставки ШІ-інфраструктури та комутаторів для великих дата-центрів.
Водночас компанія значно збільшила товарні запаси й зобов’язання із закупівель у постачальників. Це має забезпечити наявність компонентів для великих клієнтських розгортань, але робить майбутню маржу й конвертацію прибутку в грошовий потік чутливішими до темпів попиту з боку гіперскейлерів, структури продажів і цін на комплектуючі. 14
12
За весь 2026 фінансовий рік Cisco отримала $63,3 млрд виручки, що на 12% більше рік до року. Чистий прибуток за стандартами GAAP становив $13,3 млрд (+30%), а розбавлений прибуток на акцію — $3,33 (+31%). Операційний прибуток за GAAP досяг $15,4 млрд, а операційна маржа — 24,3%. 14
У четвертому кварталі виручка сягнула рекордних $17,3 млрд, додавши 18% у річному вимірі. Чистий прибуток за GAAP дорівнював $3,9 млрд, а розбавлений EPS — $0,97, що на 52% більше, ніж роком раніше. Операційний грошовий потік у кварталі становив $5,4 млрд, збільшившись на 27%. 15
14
Річна виручка від продажу продуктів збільшилася на 16%, приблизно до $48,3 млрд. Особливо сильним був четвертий квартал у сегменті Networking: виручка від продуктів там зросла на 28%, тоді як сукупна квартальна продуктова виручка додала 24%. Показники 16% і 28% не суперечать один одному, оскільки перший стосується всього року, а другий — лише четвертого кварталу. 12
14
Cisco оцінювала частку ШІ-інфраструктури у виручці приблизно в 6% у 2026 фінансовому році проти менш ніж 2% роком раніше. Це відображає попит гіперскейлерів — найбільших операторів хмарних платформ і дата-центрів — на мережеве обладнання та комутатори. Компанія підвищила ціль за замовленнями на ШІ-інфраструктуру з $5 млрд до $9 млрд, а фактичний обсяг замовлень за рік повідомлявся на рівні близько $9,3 млрд. 13
12
Запаси Cisco зросли приблизно на 80%, до $5,7 млрд, а зобов’язання щодо закупівель запасів піднялися до $17,2 млрд. Значна частина цих сум пов’язана з Cisco Silicon One та компонентами для ШІ-систем, зокрема з пам’яттю, закупленою завчасно для розгортань у гіперскейлерів. 4
Такий підхід може дати Cisco перевагу у доступності компонентів і надійності поставок. Однак він створює ризики, якщо клієнти відкладатимуть запуск проєктів, попит послабшає, замовники змінять технічні рішення, ціни на компоненти знизяться або прогнози компанії виявляться надто оптимістичними. За таких обставин Cisco може бути змушена визнати витрати на надлишкові чи застарілі запаси або на зобов’язання із закупівель — у собівартості продажів. 3
14
Операційний грошовий потік за рік становив $14,2 млрд і практично не змінився порівняно з попереднім роком. Вільний грошовий потік оцінювався приблизно у $12,8 млрд. Із цієї суми Cisco повернула акціонерам $12,7 млрд, або близько 99%: $6,6 млрд через дивіденди та $6,1 млрд через викуп акцій. 5
9
Наприкінці року в компанії залишалося $8,1 млрд за чинною програмою викупу акцій. Cisco також оголосила квартальний дивіденд $0,42 на акцію: виплату заплановано на 21 жовтня 2026 року для акціонерів, зареєстрованих станом на 2 жовтня 2026 року. 11
14
Обсяг коштів, їх еквівалентів та інвестицій на кінець року становив $15,9 млрд. Короткостроковий борг дорівнював $10,2 млрд, зокрема $6,7 млрд комерційних паперів. Програма комерційних паперів Cisco дозволяє мати в обігу до $15 млрд. 12
6
Залишкові зобов’язання до виконання (RPO) — показник майбутньої виручки за вже укладеними контрактами — становили $46,7 млрд, що на 7% більше за рік. Продуктові RPO зросли на 9%, сервісні — на 6%. 14
2026 фінансовий рік показав, що зростання Cisco дедалі більше спирається на впровадження Silicon One, ШІ-інфраструктуру та модернізацію мереж дата-центрів. Рекордні продажі супроводжувалися високою прибутковістю, але збільшення оборотного капіталу та закупівельних зобов’язань означає: подальші фінансові результати сильніше залежатимуть від того, наскільки стабільним і своєчасним буде попит найбільших хмарних клієнтів.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд.
Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд. У четвертому кварталі виручка встановила новий квартальний рекорд — $17,3 млрд, а розбавлений прибуток на акцію за GAAP зріс на 52%, до $0,97.
Попит на ШІ інфраструктуру та комутатори для дата центрів допоміг мережевому підрозділу наростити квартальну виручку від продуктів на 28%.
Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд. У четвертому кварталі виручка встановила новий квартальний рекорд — $17,3 млрд, а розбавлений прибуток на акцію за GAAP зріс на 52%, до $0,97.
ОпублікувавЗображення створено за допомогою GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did Cisco perform in fiscal 2026 ended July 25, 2026—including its record $63.3 billion revenue, $13.3 billion net income, $3.33 diluted. Article summary: Cisco delivered a record fiscal 2026, with strong profitability and cash generation driven largely by a sharp recovery in networking—especially AI infrastructure and data center switching.. Topic tags: general web, ai, productivity, growth, manufacturing. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
Cisco завершила 2026 фінансовий рік, що закінчився 25 липня 2026 року, з рекордними показниками виручки, прибутку та квартальних продажів. Головним джерелом прискорення стало відновлення мережевого бізнесу — передусім поставки ШІ-інфраструктури та комутаторів для великих дата-центрів.
Водночас компанія значно збільшила товарні запаси й зобов’язання із закупівель у постачальників. Це має забезпечити наявність компонентів для великих клієнтських розгортань, але робить майбутню маржу й конвертацію прибутку в грошовий потік чутливішими до темпів попиту з боку гіперскейлерів, структури продажів і цін на комплектуючі. 14
12
За весь 2026 фінансовий рік Cisco отримала $63,3 млрд виручки, що на 12% більше рік до року. Чистий прибуток за стандартами GAAP становив $13,3 млрд (+30%), а розбавлений прибуток на акцію — $3,33 (+31%). Операційний прибуток за GAAP досяг $15,4 млрд, а операційна маржа — 24,3%. 14
У четвертому кварталі виручка сягнула рекордних $17,3 млрд, додавши 18% у річному вимірі. Чистий прибуток за GAAP дорівнював $3,9 млрд, а розбавлений EPS — $0,97, що на 52% більше, ніж роком раніше. Операційний грошовий потік у кварталі становив $5,4 млрд, збільшившись на 27%. 15
14
Річна виручка від продажу продуктів збільшилася на 16%, приблизно до $48,3 млрд. Особливо сильним був четвертий квартал у сегменті Networking: виручка від продуктів там зросла на 28%, тоді як сукупна квартальна продуктова виручка додала 24%. Показники 16% і 28% не суперечать один одному, оскільки перший стосується всього року, а другий — лише четвертого кварталу. 12
14
Cisco оцінювала частку ШІ-інфраструктури у виручці приблизно в 6% у 2026 фінансовому році проти менш ніж 2% роком раніше. Це відображає попит гіперскейлерів — найбільших операторів хмарних платформ і дата-центрів — на мережеве обладнання та комутатори. Компанія підвищила ціль за замовленнями на ШІ-інфраструктуру з $5 млрд до $9 млрд, а фактичний обсяг замовлень за рік повідомлявся на рівні близько $9,3 млрд. 13
12
Запаси Cisco зросли приблизно на 80%, до $5,7 млрд, а зобов’язання щодо закупівель запасів піднялися до $17,2 млрд. Значна частина цих сум пов’язана з Cisco Silicon One та компонентами для ШІ-систем, зокрема з пам’яттю, закупленою завчасно для розгортань у гіперскейлерів. 4
Такий підхід може дати Cisco перевагу у доступності компонентів і надійності поставок. Однак він створює ризики, якщо клієнти відкладатимуть запуск проєктів, попит послабшає, замовники змінять технічні рішення, ціни на компоненти знизяться або прогнози компанії виявляться надто оптимістичними. За таких обставин Cisco може бути змушена визнати витрати на надлишкові чи застарілі запаси або на зобов’язання із закупівель — у собівартості продажів. 3
14
Операційний грошовий потік за рік становив $14,2 млрд і практично не змінився порівняно з попереднім роком. Вільний грошовий потік оцінювався приблизно у $12,8 млрд. Із цієї суми Cisco повернула акціонерам $12,7 млрд, або близько 99%: $6,6 млрд через дивіденди та $6,1 млрд через викуп акцій. 5
9
Наприкінці року в компанії залишалося $8,1 млрд за чинною програмою викупу акцій. Cisco також оголосила квартальний дивіденд $0,42 на акцію: виплату заплановано на 21 жовтня 2026 року для акціонерів, зареєстрованих станом на 2 жовтня 2026 року. 11
14
Обсяг коштів, їх еквівалентів та інвестицій на кінець року становив $15,9 млрд. Короткостроковий борг дорівнював $10,2 млрд, зокрема $6,7 млрд комерційних паперів. Програма комерційних паперів Cisco дозволяє мати в обігу до $15 млрд. 12
6
Залишкові зобов’язання до виконання (RPO) — показник майбутньої виручки за вже укладеними контрактами — становили $46,7 млрд, що на 7% більше за рік. Продуктові RPO зросли на 9%, сервісні — на 6%. 14
2026 фінансовий рік показав, що зростання Cisco дедалі більше спирається на впровадження Silicon One, ШІ-інфраструктуру та модернізацію мереж дата-центрів. Рекордні продажі супроводжувалися високою прибутковістю, але збільшення оборотного капіталу та закупівельних зобов’язань означає: подальші фінансові результати сильніше залежатимуть від того, наскільки стабільним і своєчасним буде попит найбільших хмарних клієнтів.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд.
Виручка Cisco за 2026 фінансовий рік, що завершився 25 липня, сягнула рекордних $63,3 млрд — на 12% більше, ніж роком раніше; чистий прибуток за GAAP зріс на 30%, до $13,3 млрд. У четвертому кварталі виручка встановила новий квартальний рекорд — $17,3 млрд, а розбавлений прибуток на акцію за GAAP зріс на 52%, до $0,97.
Попит на ШІ інфраструктуру та комутатори для дата центрів допоміг мережевому підрозділу наростити квартальну виручку від продуктів на 28%.