W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut. Od stycznia do sierpnia w tym samym panelu zarejestrowano ponad 1,67 mln BEV, o 33,1% więcej niż w analogicznym okresie 2025 r.
Opublikowane przezEdytowane za pomocą GPT-5.6 TerraObrazy wygenerowane za pomocą GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
W sierpniu 2026 r. samochody w pełni elektryczne, czyli BEV (battery-electric vehicles), osiągnęły ważny próg na europejskim rynku nowych aut. W 16 monitorowanych krajach zarejestrowano 202 833 takich pojazdów — o 54,2% więcej niż rok wcześniej. BEV stanowiły 30,5% wszystkich rejestracji nowych samochodów, a więc niemal co trzecie nowe auto w tym zestawieniu było w pełni elektryczne. 1
To bardzo mocny sygnał wzrostu, ale warto właściwie interpretować tę liczbę: nie jest to oficjalny wskaźnik dla całej Europy ani dla całej Unii Europejskiej. Dane dotyczą panelu 16 rynków, które odpowiadają za około 90% łącznego rynku nowych samochodów w UE i EFTA, czyli Europejskim Stowarzyszeniu Wolnego Handlu. 20
Skala tych wyników sugeruje, że auta bateryjne przestają być wyborem ograniczonym głównie do wczesnych użytkowników nowych technologii. W coraz większej części badanych rynków stały się istotnym segmentem masowego popytu na nowe samochody.
Udział 30,5% w sierpniu przekroczył całoroczne prognozy przywoływane przez Reutersa. Organizacja Transport & Environment zakładała, że w 2026 r. BEV osiągną 23% udziału w rynku UE, a Rho Motion prognozował około 21% dla Europy. 1
Porównanie wymaga jednak ostrożności. Jeden miesiąc nie przesądza o wyniku całego roku, a panel 16 krajów nie jest tożsamy ani z UE, ani ze wszystkimi europejskimi rynkami. Mimo to sierpniowy rezultat wyraźnie wyprzedzał te punkty odniesienia. Reuters podawał też, że sama sprzedaż BEV przekroczyła prognozy obejmujące szerszy rynek aut ładowanych z gniazdka, w tym hybryd plug-in. 1
Kluczową rolę odegrały dwa duże rynki motoryzacyjne:
Wysokie udziały w mniejszych krajach pokazują, jak daleko może zajść elektryfikacja. Dane z Niemiec i Francji są jednak szczególnie znaczące, ponieważ potwierdzają wzrost popytu na dużych rynkach, a nie tylko w krajach o niewielkiej liczbie rejestracji.
| Kraj | Udział BEV w rejestracjach nowych aut |
|---|---|
| Norwegia | 98,7% |
| Dania | 85,9% |
| Finlandia | 52,3% |
| Niderlandy | 48,9% |
| Belgia | 46,2% |
| Portugalia | 36,1% |
Źródło: dane za sierpień 2026 r. opisane przez Reutersa. 1
Norwegia i Dania były najbardziej wyrazistymi przykładami rynków, na których auto w pełni elektryczne jest praktycznie standardowym wyborem przy zakupie nowego samochodu. Finlandia, Niderlandy i Belgia przekroczyły próg 40%, a Portugalia znalazła się powyżej średniej dla całego panelu. Różnice te pokazują, że transformacja transportu w Europie postępuje nierównomiernie.
Badanie obejmuje: Belgię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Włochy, Irlandię, Luksemburg, Niderlandy, Norwegię, Polskę, Portugalię, Hiszpanię, Szwecję i Szwajcarię. Według E-Mobility Europe i New Automotive rynki te stanowią około 90% łącznego rynku nowych aut w UE i EFTA. 20
Z tego powodu panel dobrze pokazuje kierunek zmian w regionie, ale wartości 30,5% nie należy przedstawiać jako udziału BEV we wszystkich państwach Europy, w samej UE ani w każdym europejskim kraju z osobna.
Sierpniowe dane pokazują wyraźne przyspieszenie rynku aut w pełni elektrycznych. Otwarte pozostaje pytanie, czy tak silne tempo da się utrzymać w kolejnych miesiącach.
E-Mobility Europe wskazuje na potrzebę skutecznego wdrażania działań oraz współpracy rządów i producentów samochodów, aby podtrzymać popyt i rozwój elektromobilności. Ma to służyć utrzymaniu europejskiej pozycji lidera w tej dziedzinie. 1 Same liczby świadczą o silnym rozpędzie rynku; jego trwałość będzie zależeć od tego, czy zainteresowanie autami elektrycznymi przełoży się na powszechne wdrożenie.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut.
W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut. Od stycznia do sierpnia w tym samym panelu zarejestrowano ponad 1,67 mln BEV, o 33,1% więcej niż w analogicznym okresie 2025 r.
Największe wolumeny zapewniły Niemcy i Francja, a najwyższy udział BEV odnotowano w Norwegii i Danii.
W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut. Od stycznia do sierpnia w tym samym panelu zarejestrowano ponad 1,67 mln BEV, o 33,1% więcej niż w analogicznym okresie 2025 r.
Opublikowane przezEdytowane za pomocą GPT-5.6 TerraObrazy wygenerowane za pomocą GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
W sierpniu 2026 r. samochody w pełni elektryczne, czyli BEV (battery-electric vehicles), osiągnęły ważny próg na europejskim rynku nowych aut. W 16 monitorowanych krajach zarejestrowano 202 833 takich pojazdów — o 54,2% więcej niż rok wcześniej. BEV stanowiły 30,5% wszystkich rejestracji nowych samochodów, a więc niemal co trzecie nowe auto w tym zestawieniu było w pełni elektryczne. 1
To bardzo mocny sygnał wzrostu, ale warto właściwie interpretować tę liczbę: nie jest to oficjalny wskaźnik dla całej Europy ani dla całej Unii Europejskiej. Dane dotyczą panelu 16 rynków, które odpowiadają za około 90% łącznego rynku nowych samochodów w UE i EFTA, czyli Europejskim Stowarzyszeniu Wolnego Handlu. 20
Skala tych wyników sugeruje, że auta bateryjne przestają być wyborem ograniczonym głównie do wczesnych użytkowników nowych technologii. W coraz większej części badanych rynków stały się istotnym segmentem masowego popytu na nowe samochody.
Udział 30,5% w sierpniu przekroczył całoroczne prognozy przywoływane przez Reutersa. Organizacja Transport & Environment zakładała, że w 2026 r. BEV osiągną 23% udziału w rynku UE, a Rho Motion prognozował około 21% dla Europy. 1
Porównanie wymaga jednak ostrożności. Jeden miesiąc nie przesądza o wyniku całego roku, a panel 16 krajów nie jest tożsamy ani z UE, ani ze wszystkimi europejskimi rynkami. Mimo to sierpniowy rezultat wyraźnie wyprzedzał te punkty odniesienia. Reuters podawał też, że sama sprzedaż BEV przekroczyła prognozy obejmujące szerszy rynek aut ładowanych z gniazdka, w tym hybryd plug-in. 1
Kluczową rolę odegrały dwa duże rynki motoryzacyjne:
Wysokie udziały w mniejszych krajach pokazują, jak daleko może zajść elektryfikacja. Dane z Niemiec i Francji są jednak szczególnie znaczące, ponieważ potwierdzają wzrost popytu na dużych rynkach, a nie tylko w krajach o niewielkiej liczbie rejestracji.
| Kraj | Udział BEV w rejestracjach nowych aut |
|---|---|
| Norwegia | 98,7% |
| Dania | 85,9% |
| Finlandia | 52,3% |
| Niderlandy | 48,9% |
| Belgia | 46,2% |
| Portugalia | 36,1% |
Źródło: dane za sierpień 2026 r. opisane przez Reutersa. 1
Norwegia i Dania były najbardziej wyrazistymi przykładami rynków, na których auto w pełni elektryczne jest praktycznie standardowym wyborem przy zakupie nowego samochodu. Finlandia, Niderlandy i Belgia przekroczyły próg 40%, a Portugalia znalazła się powyżej średniej dla całego panelu. Różnice te pokazują, że transformacja transportu w Europie postępuje nierównomiernie.
Badanie obejmuje: Belgię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Włochy, Irlandię, Luksemburg, Niderlandy, Norwegię, Polskę, Portugalię, Hiszpanię, Szwecję i Szwajcarię. Według E-Mobility Europe i New Automotive rynki te stanowią około 90% łącznego rynku nowych aut w UE i EFTA. 20
Z tego powodu panel dobrze pokazuje kierunek zmian w regionie, ale wartości 30,5% nie należy przedstawiać jako udziału BEV we wszystkich państwach Europy, w samej UE ani w każdym europejskim kraju z osobna.
Sierpniowe dane pokazują wyraźne przyspieszenie rynku aut w pełni elektrycznych. Otwarte pozostaje pytanie, czy tak silne tempo da się utrzymać w kolejnych miesiącach.
E-Mobility Europe wskazuje na potrzebę skutecznego wdrażania działań oraz współpracy rządów i producentów samochodów, aby podtrzymać popyt i rozwój elektromobilności. Ma to służyć utrzymaniu europejskiej pozycji lidera w tej dziedzinie. 1 Same liczby świadczą o silnym rozpędzie rynku; jego trwałość będzie zależeć od tego, czy zainteresowanie autami elektrycznymi przełoży się na powszechne wdrożenie.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut.
W sierpniu zarejestrowano 202 833 auta w pełni elektryczne (BEV) w 16 europejskich krajach — o 54,2% więcej niż rok wcześniej — co dało rekordowy udział 30,5% rynku nowych aut. Od stycznia do sierpnia w tym samym panelu zarejestrowano ponad 1,67 mln BEV, o 33,1% więcej niż w analogicznym okresie 2025 r.
Największe wolumeny zapewniły Niemcy i Francja, a najwyższy udział BEV odnotowano w Norwegii i Danii.