Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa. In het vierde kwartaal steeg de omzet met 13% naar $12,1 miljard en nam het betaalvolume met 9% toe tot $4,08 biljoen.
Gepubliceerd doorBewerkt met GPT-6 LunaAfbeeldingen gegenereerd met GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did Visa shares rebound from their after-hours decline following the October 27, 2026 earnings report to an all-time high on October 30,. Article summary: Visa’s rebound coincided with an earnings beat, strong payment activity and renewed analyst support: after slipping following the October 27 report, shares traded as high as $417 on October 30, when Wells Fargo’s higher . Topic tags: general, government, news, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with
Visa-aandelen daalden aanvankelijk nadat het bedrijf op 27 oktober 2026 zijn cijfers presenteerde, maar herstelden in de daaropvolgende handelsdagen. Volgens berichten verloor het aandeel op 28 oktober ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel. Op 30 oktober bereikte het tijdens de handelsdag circa $417. Dat werd die dag omschreven als een nieuw 52-weeks hoogtepunt. Een ander bericht meldde dat het aandeel op 28 oktober boven de $400 uitkwam en een recordhoogte bereikte. De beschikbare berichtgeving bevestigt dus niet dat juist 30 oktober de all-time high was. 4
5
17
Het herstel viel samen met sterke resultaten over boekjaar 2026, een stevige activiteit in het betalingsverkeer en hogere koersdoelen van analisten. Dat helpt de positieve stemming te verklaren, maar de koersbeweging op zichzelf betekent niet dat de zorgen over Visa’s toekomstige groei zijn verdwenen.
Visa rapporteerde in het vierde kwartaal van boekjaar 2026 een netto-omzet van $12,1 miljard, 13% meer dan een jaar eerder. De verwaterde winst per aandeel (EPS) volgens GAAP bedroeg $3,19, een stijging van 22%. Op niet-GAAP-basis kwam de verwaterde EPS uit op $3,48, 17% hoger. Over het volledige boekjaar bedroeg de netto-omzet $45,9 miljard, een stijging van 15% (14% tegen constante wisselkoersen). De GAAP-EPS was $12,32, een stijging van 21%, en de niet-GAAP-EPS kwam uit op $13,27, 16% hoger. 1
3
De aangepaste kwartaalwinst per aandeel lag boven de gemiddelde verwachting van $3,44 in een enquête van Bloomberg. Een andere samenvatting schatte de kwartaalomzet op $12,14 miljard en meldde dat die $46,23 miljoen boven de verwachting uitkwam; Visa zelf rondde de omzet af op $12,1 miljard. 2
12
Topman Ryan McInerney noemde de omzetgroei van 15% over het boekjaar de sterkste in meer dan vijftien jaar, met uitzondering van het herstel na de pandemie en groei door overnames. Die kanttekening is van belang: het is geen onvoorwaardelijke vergelijking met elk jaar in die periode. 6
De betaalactiviteit geeft extra context bij de groei. Het betaalvolume nam in het kwartaal met 9% toe tot $4,08 biljoen. Het totale grensoverschrijdende volume, exclusief transacties binnen Europa, steeg met 14%; het grensoverschrijdende reisvolume nam met 13% toe. Visa schreef de omzetgroei in het kwartaal toe aan de ontwikkeling van het betaalvolume, grensoverschrijdende transacties en het aantal verwerkte transacties. 2
3
De cijfers en activiteiten wijzen op brede groei, niet op één afzonderlijke oorzaak voor de winstmeevaller. De beschikbare fragmenten geven geen specifieke, afzonderlijke uitleg van financieel directeur Christopher Suh die de meevaller aan één factor toeschrijft.
De eerste reactie van de markt was niet uitsluitend positief: het aandeel verloor ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel op 28 oktober en herstelde vervolgens tot rond de $402, waarna de koers verder opliep. Op 30 oktober noteerde het aandeel op $413,69, een stijging van 0,77%, nadat het intraday ongeveer $417 had aangetikt. Dit zijn koersgegevens van verschillende momenten en handelsdagen. 4
17
Ook analistenacties gaven een positief signaal. Wells Fargo verhoogde het koersdoel van $432 naar $463 en handhaafde de aanbeveling Overweight. Morgan Stanley verhoogde het koersdoel van $416 naar $471 en handhaafde eveneens Overweight. TD Cowen verhoogde zijn doel van $420 naar $450 en handhaafde Buy. Barclays verhoogde het koersdoel van $420 naar $440 en bleef bij Overweight. 4
17
21
Cantor Fitzgerald herhaalde de aanbeveling Overweight en het koersdoel van $445. Van Susquehanna werd eveneens gemeld dat het zijn koersdoel verhoogde, maar de beschikbare fragmenten geven geen betrouwbaar, volledig overzicht van zowel het oude als het nieuwe doel en de bijbehorende aanbeveling. 18
Consensuscijfers hangen af van de aanbieder en het moment van meten. MarketBeat meldde een Buy-consensus en een gemiddeld koersdoel van $438,41 op basis van 37 analisten. In de momentopname van Benzinga werden 28 analisten geteld: 27 Buy-aanbevelingen en één Hold, met een gemiddeld koersdoel van $422. Die cijfers vormen dus geen eenduidige, tijdloze consensus. 21
Het bestuur van Visa verhoogde het kwartaaldividend met 16% naar $0,78 per aandeel. De betaling stond gepland voor 1 december 2026 aan aandeelhouders die op 10 november in het register stonden.
De resultaten en hogere koersdoelen zijn positieve signalen, maar nemen vragen over de uitvoering en de waardering niet weg. Een bericht meldde dat Visa voor boekjaar 2027 een omzetgroei in de lage dubbele cijfers verwacht. Ook zou ongeveer 25% van het betaalvolume in dat jaar voor contractverlenging in aanmerking komen, tegenover 20% in 2026. Het behoud van klanten en de voorwaarden van die verlengingen zijn daarom relevant voor de vooruitzichten.
Een ander bericht noemde hogere kosten en een hoge waardering als risico’s waar beleggers rekening mee hielden. De beschikbare berichtgeving onderbouwt geen specifieke zorg over investeringsuitgaven en kwantificeert evenmin welk effect zulke uitgaven eventueel op toekomstige resultaten zouden hebben.
Tot slot zijn de omzetgroei van 13% in het kwartaal en de groei van 14% in het grensoverschrijdende volume geen rechtstreeks vergelijkbare maatstaven. De omzetcijfers hebben betrekking op Visa’s totale activiteiten, terwijl het volumecijfer één specifieke activiteit meet. De aangehaalde informatie stelt geen exact groeipercentage voor grensoverschrijdende omzet vast en bewijst niet dat die omzetgroei achterbleef bij de volumegroei. 3
Het herstel van Visa volgde op een gemelde winstmeevaller en verdere groei van de betaalactiviteit, terwijl analisten hun koersdoelen verhoogden. Op basis van de beschikbare informatie kan het koersniveau van 30 oktober het best worden omschreven als een 52-weeks hoogtepunt. De resultaten geven geen definitief antwoord op vragen over contractverlengingen, kosten, waardering of de houdbaarheid van de groei.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa.
Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa. In het vierde kwartaal steeg de omzet met 13% naar $12,1 miljard en nam het betaalvolume met 9% toe tot $4,08 biljoen.
Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa. In het vierde kwartaal steeg de omzet met 13% naar $12,1 miljard en nam het betaalvolume met 9% toe tot $4,08 biljoen.
Gepubliceerd doorBewerkt met GPT-6 LunaAfbeeldingen gegenereerd met GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did Visa shares rebound from their after-hours decline following the October 27, 2026 earnings report to an all-time high on October 30,. Article summary: Visa’s rebound coincided with an earnings beat, strong payment activity and renewed analyst support: after slipping following the October 27 report, shares traded as high as $417 on October 30, when Wells Fargo’s higher . Topic tags: general, government, news, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with
Visa-aandelen daalden aanvankelijk nadat het bedrijf op 27 oktober 2026 zijn cijfers presenteerde, maar herstelden in de daaropvolgende handelsdagen. Volgens berichten verloor het aandeel op 28 oktober ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel. Op 30 oktober bereikte het tijdens de handelsdag circa $417. Dat werd die dag omschreven als een nieuw 52-weeks hoogtepunt. Een ander bericht meldde dat het aandeel op 28 oktober boven de $400 uitkwam en een recordhoogte bereikte. De beschikbare berichtgeving bevestigt dus niet dat juist 30 oktober de all-time high was. 4
5
17
Het herstel viel samen met sterke resultaten over boekjaar 2026, een stevige activiteit in het betalingsverkeer en hogere koersdoelen van analisten. Dat helpt de positieve stemming te verklaren, maar de koersbeweging op zichzelf betekent niet dat de zorgen over Visa’s toekomstige groei zijn verdwenen.
Visa rapporteerde in het vierde kwartaal van boekjaar 2026 een netto-omzet van $12,1 miljard, 13% meer dan een jaar eerder. De verwaterde winst per aandeel (EPS) volgens GAAP bedroeg $3,19, een stijging van 22%. Op niet-GAAP-basis kwam de verwaterde EPS uit op $3,48, 17% hoger. Over het volledige boekjaar bedroeg de netto-omzet $45,9 miljard, een stijging van 15% (14% tegen constante wisselkoersen). De GAAP-EPS was $12,32, een stijging van 21%, en de niet-GAAP-EPS kwam uit op $13,27, 16% hoger. 1
3
De aangepaste kwartaalwinst per aandeel lag boven de gemiddelde verwachting van $3,44 in een enquête van Bloomberg. Een andere samenvatting schatte de kwartaalomzet op $12,14 miljard en meldde dat die $46,23 miljoen boven de verwachting uitkwam; Visa zelf rondde de omzet af op $12,1 miljard. 2
12
Topman Ryan McInerney noemde de omzetgroei van 15% over het boekjaar de sterkste in meer dan vijftien jaar, met uitzondering van het herstel na de pandemie en groei door overnames. Die kanttekening is van belang: het is geen onvoorwaardelijke vergelijking met elk jaar in die periode. 6
De betaalactiviteit geeft extra context bij de groei. Het betaalvolume nam in het kwartaal met 9% toe tot $4,08 biljoen. Het totale grensoverschrijdende volume, exclusief transacties binnen Europa, steeg met 14%; het grensoverschrijdende reisvolume nam met 13% toe. Visa schreef de omzetgroei in het kwartaal toe aan de ontwikkeling van het betaalvolume, grensoverschrijdende transacties en het aantal verwerkte transacties. 2
3
De cijfers en activiteiten wijzen op brede groei, niet op één afzonderlijke oorzaak voor de winstmeevaller. De beschikbare fragmenten geven geen specifieke, afzonderlijke uitleg van financieel directeur Christopher Suh die de meevaller aan één factor toeschrijft.
De eerste reactie van de markt was niet uitsluitend positief: het aandeel verloor ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel op 28 oktober en herstelde vervolgens tot rond de $402, waarna de koers verder opliep. Op 30 oktober noteerde het aandeel op $413,69, een stijging van 0,77%, nadat het intraday ongeveer $417 had aangetikt. Dit zijn koersgegevens van verschillende momenten en handelsdagen. 4
17
Ook analistenacties gaven een positief signaal. Wells Fargo verhoogde het koersdoel van $432 naar $463 en handhaafde de aanbeveling Overweight. Morgan Stanley verhoogde het koersdoel van $416 naar $471 en handhaafde eveneens Overweight. TD Cowen verhoogde zijn doel van $420 naar $450 en handhaafde Buy. Barclays verhoogde het koersdoel van $420 naar $440 en bleef bij Overweight. 4
17
21
Cantor Fitzgerald herhaalde de aanbeveling Overweight en het koersdoel van $445. Van Susquehanna werd eveneens gemeld dat het zijn koersdoel verhoogde, maar de beschikbare fragmenten geven geen betrouwbaar, volledig overzicht van zowel het oude als het nieuwe doel en de bijbehorende aanbeveling. 18
Consensuscijfers hangen af van de aanbieder en het moment van meten. MarketBeat meldde een Buy-consensus en een gemiddeld koersdoel van $438,41 op basis van 37 analisten. In de momentopname van Benzinga werden 28 analisten geteld: 27 Buy-aanbevelingen en één Hold, met een gemiddeld koersdoel van $422. Die cijfers vormen dus geen eenduidige, tijdloze consensus. 21
Het bestuur van Visa verhoogde het kwartaaldividend met 16% naar $0,78 per aandeel. De betaling stond gepland voor 1 december 2026 aan aandeelhouders die op 10 november in het register stonden.
De resultaten en hogere koersdoelen zijn positieve signalen, maar nemen vragen over de uitvoering en de waardering niet weg. Een bericht meldde dat Visa voor boekjaar 2027 een omzetgroei in de lage dubbele cijfers verwacht. Ook zou ongeveer 25% van het betaalvolume in dat jaar voor contractverlenging in aanmerking komen, tegenover 20% in 2026. Het behoud van klanten en de voorwaarden van die verlengingen zijn daarom relevant voor de vooruitzichten.
Een ander bericht noemde hogere kosten en een hoge waardering als risico’s waar beleggers rekening mee hielden. De beschikbare berichtgeving onderbouwt geen specifieke zorg over investeringsuitgaven en kwantificeert evenmin welk effect zulke uitgaven eventueel op toekomstige resultaten zouden hebben.
Tot slot zijn de omzetgroei van 13% in het kwartaal en de groei van 14% in het grensoverschrijdende volume geen rechtstreeks vergelijkbare maatstaven. De omzetcijfers hebben betrekking op Visa’s totale activiteiten, terwijl het volumecijfer één specifieke activiteit meet. De aangehaalde informatie stelt geen exact groeipercentage voor grensoverschrijdende omzet vast en bewijst niet dat die omzetgroei achterbleef bij de volumegroei. 3
Het herstel van Visa volgde op een gemelde winstmeevaller en verdere groei van de betaalactiviteit, terwijl analisten hun koersdoelen verhoogden. Op basis van de beschikbare informatie kan het koersniveau van 30 oktober het best worden omschreven als een 52-weeks hoogtepunt. De resultaten geven geen definitief antwoord op vragen over contractverlengingen, kosten, waardering of de houdbaarheid van de groei.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa.
Na een daling van ongeveer 1,5% in de voorbeurshandel herstelde het aandeel Visa. In het vierde kwartaal steeg de omzet met 13% naar $12,1 miljard en nam het betaalvolume met 9% toe tot $4,08 biljoen.