De cijfers laten de spanning zien tussen Xiaomi’s traditionele smartphoneactiviteiten en de nieuwe groeipijlers, zoals elektrische auto’s en kunstmatige intelligentie.
De smartphoneomzet daalde met 7,5% tot 42,1 miljard yuan. Xiaomi verscheepte in het kwartaal 31,2 miljoen telefoons, 26,5% minder dan een jaar eerder. Het bedrijf verminderde onder meer de leveringen van modellen in het midden- en lagere prijssegment, terwijl de vraag en de concurrentie onder druk stonden.
De gemiddelde verkoopprijs van een Xiaomi-smartphone steeg desondanks met 25,9% tot een record van 1.351 yuan. In China was 32,1% van de verkochte smartphones een premiummodel. Dat wijst op een verschuiving naar duurdere toestellen, maar die hogere prijzen waren niet genoeg om de kostenstijgingen te compenseren.
De brutomarge op smartphones daalde daardoor van 11,5% in het tweede kwartaal van 2025 naar 8,5% dit jaar. Voor de Xiaomi-groep als geheel zakte de brutomarge van 22,5% naar 19,8%.
Xiaomi wees op historisch hoge kosten voor geheugen en andere componenten als belangrijke oorzaak van de druk op de smartphonebusiness. Die kosten kwamen bovenop een zwakkere vraag en felle concurrentie.
De bredere markt kampt met schaarste aan geheugenchips. Er wordt ook gemeld dat grote producenten, waaronder Samsung en SK Hynix, voorrang geven aan lucratievere geheugentypes voor AI-datacenters. Op basis van de aangeleverde bronnen is echter niet precies vast te stellen welk deel van Xiaomi’s kostenstijging rechtstreeks door deze specifieke toewijzing van productiecapaciteit is veroorzaakt.
Het management zei dat het zwaarste deel van de kostendruk achter de rug zou zijn. Xiaomi verwacht dat het tempo van de prijsstijgingen voor geheugen in de tweede helft van 2026 afneemt.
De divisie Smart EV, AI and Other New Initiatives — Xiaomi’s segment voor slimme elektrische voertuigen, AI en andere nieuwe activiteiten — boekte in het kwartaal 24,9 miljard yuan omzet. Xiaomi leverde 104.199 voertuigen af.
Toch bleef de divisie verlieslatend. Het operationele verlies bedroeg 2,6 miljard yuan, al was dat lager dan in het voorgaande kwartaal. De cijfers onderstrepen dat de automobielactiviteiten snel groeien, maar nog steeds aanzienlijke investeringen en kosten met zich meebrengen.
Xiaomi blijft volgens de beschikbare informatie vasthouden aan zijn doelstelling om in heel 2026 550.000 voertuigen te leveren. Ook staat voor september de introductie van de SkyNomad-SUV gepland. De aangeleverde bronnen bevatten echter onvoldoende primaire details om de exacte formulering of onderbouwing van die doelstelling te bevestigen.
Voor Xiaomi vormen de kwartaalcijfers vooral een waarschuwing voor de kwetsbaarheid van de smartphoneactiviteiten. Een hogere verkoopprijs en een duurdere productmix kunnen de stijgende componentkosten voorlopig niet volledig opvangen. Tegelijkertijd krijgen elektrische auto’s en AI een groter gewicht binnen het bedrijf, maar deze activiteiten leveren nog geen operationele winst op.
De specifieke reactie van het Xiaomi-aandeel na de publicatie van de resultaten is in de beschikbare informatie niet vermeld.
De cijfers laten de spanning zien tussen Xiaomi’s traditionele smartphoneactiviteiten en de nieuwe groeipijlers, zoals elektrische auto’s en kunstmatige intelligentie.
De smartphoneomzet daalde met 7,5% tot 42,1 miljard yuan. Xiaomi verscheepte in het kwartaal 31,2 miljoen telefoons, 26,5% minder dan een jaar eerder. Het bedrijf verminderde onder meer de leveringen van modellen in het midden- en lagere prijssegment, terwijl de vraag en de concurrentie onder druk stonden.
De gemiddelde verkoopprijs van een Xiaomi-smartphone steeg desondanks met 25,9% tot een record van 1.351 yuan. In China was 32,1% van de verkochte smartphones een premiummodel. Dat wijst op een verschuiving naar duurdere toestellen, maar die hogere prijzen waren niet genoeg om de kostenstijgingen te compenseren.
De brutomarge op smartphones daalde daardoor van 11,5% in het tweede kwartaal van 2025 naar 8,5% dit jaar. Voor de Xiaomi-groep als geheel zakte de brutomarge van 22,5% naar 19,8%.
Xiaomi wees op historisch hoge kosten voor geheugen en andere componenten als belangrijke oorzaak van de druk op de smartphonebusiness. Die kosten kwamen bovenop een zwakkere vraag en felle concurrentie.
De bredere markt kampt met schaarste aan geheugenchips. Er wordt ook gemeld dat grote producenten, waaronder Samsung en SK Hynix, voorrang geven aan lucratievere geheugentypes voor AI-datacenters. Op basis van de aangeleverde bronnen is echter niet precies vast te stellen welk deel van Xiaomi’s kostenstijging rechtstreeks door deze specifieke toewijzing van productiecapaciteit is veroorzaakt.
Het management zei dat het zwaarste deel van de kostendruk achter de rug zou zijn. Xiaomi verwacht dat het tempo van de prijsstijgingen voor geheugen in de tweede helft van 2026 afneemt.
De divisie Smart EV, AI and Other New Initiatives — Xiaomi’s segment voor slimme elektrische voertuigen, AI en andere nieuwe activiteiten — boekte in het kwartaal 24,9 miljard yuan omzet. Xiaomi leverde 104.199 voertuigen af.
Toch bleef de divisie verlieslatend. Het operationele verlies bedroeg 2,6 miljard yuan, al was dat lager dan in het voorgaande kwartaal. De cijfers onderstrepen dat de automobielactiviteiten snel groeien, maar nog steeds aanzienlijke investeringen en kosten met zich meebrengen.
Xiaomi blijft volgens de beschikbare informatie vasthouden aan zijn doelstelling om in heel 2026 550.000 voertuigen te leveren. Ook staat voor september de introductie van de SkyNomad-SUV gepland. De aangeleverde bronnen bevatten echter onvoldoende primaire details om de exacte formulering of onderbouwing van die doelstelling te bevestigen.
Voor Xiaomi vormen de kwartaalcijfers vooral een waarschuwing voor de kwetsbaarheid van de smartphoneactiviteiten. Een hogere verkoopprijs en een duurdere productmix kunnen de stijgende componentkosten voorlopig niet volledig opvangen. Tegelijkertijd krijgen elektrische auto’s en AI een groter gewicht binnen het bedrijf, maar deze activiteiten leveren nog geen operationele winst op.
De specifieke reactie van het Xiaomi-aandeel na de publicatie van de resultaten is in de beschikbare informatie niet vermeld.