Elke ontwerpbeslissing aan de Cybercab wijst op zijn enige doel: een bestuurderloze taxi zijn. De specificaties bevestigen een machine die licht, efficiënt en mechanisch eenvoudig is, en puur vermogen en complexe vierwielaandrijving inruilt voor maximale kilometers per kilowattuur.
Het leeggewicht van de Cybercab is een van de meest significante cijfers: 1.412 kg . Dat is ongeveer 340 kg lichter dan een Tesla Model 3, en plaatst hem in het gewichtsklasse van traditionele lichte sportwagens, hoewel het accupakket nog steeds een flinke last is . Het maximaal toegestane totaalgewicht (GVWR) bedraagt 1.692 kg, wat een laadvermogen van circa 280 kg voor passagiers en bagage impliceert .
In een grote breuk met Tesla's historie van achter- en vierwielaandrijving, gebruikt de Cybercab een voorwielaangedreven (FWD) layout . Deze keuze is praktisch voor een robotaxi, waar eenvoudige inbouw, maximale interieurruimte en lagere productiekosten belangrijker zijn dan een sportief weggedrag .
De kracht komt van een enkele AC 3-fase permanentmagneetmotor op de vooras. Deze levert 163 kW, wat neerkomt op 219 pk, en is gekoppeld aan een eenvoudige automatische transmissie met één versnelling . Het regeneratief remmen wordt elektrisch door de voorwielen verzorgd .
Tesla heeft de Cybercab niet uitgerust met een enorm 100+ kWh accupakket. De EPA-documenten onthullen een compact lithium-ion pakket, ontworpen voor efficiëntie:
De EPA-documenten vermelden een ongecorrigeerd laboratoriumbereik, maar voor de praktijk van taxivloten telt alleen de realistische schatting:
De totale AC-laadenergie om van leeg naar vol te gaan staat vermeld als 53,365 kWh, wat rekening houdt met de laadverliezen tussen het stopcontact en de accu . Dit cijfer is ongeveer 12% hoger dan de bruikbare capaciteit van de accu, wat normaal is voor een elektrische auto .
Deze specificaties resulteren in een toonaangevend efficiëntieprofiel. Tesla heeft het verbruik van de Cybercab vastgesteld op 165 Wh/mi, een cijfer dat hem tot de efficiëntste productie-EV ooit getest zou maken . Deze extreme efficiëntie is het directe resultaat van het lichte chassis, een gestroomlijnde carrosserie en een aandrijflijn die niet groter is dan nodig voor de taak.
De uitgelekte documenten zijn een Certificate of Summary Information (CSI) en een Certificate of Conformity, die de EPA afgeeft om te bevestigen dat een voertuig voldoet aan alle geldende federale emissienormen onder de Clean Air Act, de Amerikaanse wet voor schone lucht . De certificering voor testgroep TTSLV00.0L1A werd gecertificeerd op 26 mei 2026 en dekt de strenge normen voor emissievrije voertuigen, een cruciale stap om de auto legaal in de VS op de markt te mogen introduceren . De wettelijke introductie volgde op 29 mei 2026 .
Elke ontwerpbeslissing aan de Cybercab wijst op zijn enige doel: een bestuurderloze taxi zijn. De specificaties bevestigen een machine die licht, efficiënt en mechanisch eenvoudig is, en puur vermogen en complexe vierwielaandrijving inruilt voor maximale kilometers per kilowattuur.
Het leeggewicht van de Cybercab is een van de meest significante cijfers: 1.412 kg . Dat is ongeveer 340 kg lichter dan een Tesla Model 3, en plaatst hem in het gewichtsklasse van traditionele lichte sportwagens, hoewel het accupakket nog steeds een flinke last is . Het maximaal toegestane totaalgewicht (GVWR) bedraagt 1.692 kg, wat een laadvermogen van circa 280 kg voor passagiers en bagage impliceert .
In een grote breuk met Tesla's historie van achter- en vierwielaandrijving, gebruikt de Cybercab een voorwielaangedreven (FWD) layout . Deze keuze is praktisch voor een robotaxi, waar eenvoudige inbouw, maximale interieurruimte en lagere productiekosten belangrijker zijn dan een sportief weggedrag .
De kracht komt van een enkele AC 3-fase permanentmagneetmotor op de vooras. Deze levert 163 kW, wat neerkomt op 219 pk, en is gekoppeld aan een eenvoudige automatische transmissie met één versnelling . Het regeneratief remmen wordt elektrisch door de voorwielen verzorgd .
Tesla heeft de Cybercab niet uitgerust met een enorm 100+ kWh accupakket. De EPA-documenten onthullen een compact lithium-ion pakket, ontworpen voor efficiëntie:
De EPA-documenten vermelden een ongecorrigeerd laboratoriumbereik, maar voor de praktijk van taxivloten telt alleen de realistische schatting:
De totale AC-laadenergie om van leeg naar vol te gaan staat vermeld als 53,365 kWh, wat rekening houdt met de laadverliezen tussen het stopcontact en de accu . Dit cijfer is ongeveer 12% hoger dan de bruikbare capaciteit van de accu, wat normaal is voor een elektrische auto .
Deze specificaties resulteren in een toonaangevend efficiëntieprofiel. Tesla heeft het verbruik van de Cybercab vastgesteld op 165 Wh/mi, een cijfer dat hem tot de efficiëntste productie-EV ooit getest zou maken . Deze extreme efficiëntie is het directe resultaat van het lichte chassis, een gestroomlijnde carrosserie en een aandrijflijn die niet groter is dan nodig voor de taak.
De uitgelekte documenten zijn een Certificate of Summary Information (CSI) en een Certificate of Conformity, die de EPA afgeeft om te bevestigen dat een voertuig voldoet aan alle geldende federale emissienormen onder de Clean Air Act, de Amerikaanse wet voor schone lucht . De certificering voor testgroep TTSLV00.0L1A werd gecertificeerd op 26 mei 2026 en dekt de strenge normen voor emissievrije voertuigen, een cruciale stap om de auto legaal in de VS op de markt te mogen introduceren . De wettelijke introductie volgde op 29 mei 2026 .