Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen. BYD verkocht 1.323.065 voertuigen in het derde kwartaal, 18,75% meer dan een jaar eerder, en passeerde daarmee de Renault Nissan Alliance.
Gepubliceerd doorBewerkt met GPT-6 LunaAfbeeldingen gegenereerd met GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
De wereldwijde ranglijst van autofabrikanten verschoof in het derde kwartaal van 2026 voor het eerst in zeven jaar, blijkt uit berichtgeving. Toyota en Volkswagen behielden de eerste twee plaatsen. Hyundai Motor Group werd derde en BYD drong voor het eerst door tot de top vijf, ten koste van de Renault-Nissan Alliance. De berichtgeving noemt de groeiende aanwezigheid van Chinese autofabrikanten op buitenlandse markten als onderdeel van die verschuiving. Voor alle concerns zijn echter geen vergelijkbare verkoopcijfers en jaar-op-jaarveranderingen beschikbaar. 6
18
| Autofabrikant of groep | Verkoop in Q3 | Wat de cijfers laten zien |
|---|---|---|
| Toyota Group | 2,74 miljoen | Eerste plaats. De beschikbare bronnen geven geen vergelijkbare verandering op jaarbasis. |
| Volkswagen Group | 1,89 miljoen | Tweede plaats. Ook hiervoor ontbreekt een vergelijkbare jaar-op-jaarverandering. |
| Hyundai Motor Group | 1,76 miljoen | Derde plaats. |
| BYD | 1.323.065 | Nieuw in de top vijf, vóór Renault-Nissan. De verkoop lag 18,75% hoger dan een jaar eerder. |
| Renault-Nissan Alliance | Niet vermeld | Viel buiten de top vijf; de beschikbare bronnen noemen geen kwartaalvolume of jaar-op-jaarverandering. |
De ranglijst gaat over de gerapporteerde verkoop van de groepen. Hyundai Motor Company meldde afzonderlijk 931.211 wereldwijde retailverkopen in Q3, een daling van 10,1% op jaarbasis. Dat is een cijfer voor één bedrijf en een andere maatstaf; het is dus niet rechtstreeks te vergelijken met de 1,76 miljoen van Hyundai Motor Group. 9
De berichtgeving over de ranglijst verbindt de verschuiving met de toenemende aanwezigheid van Chinese autofabrikanten buiten China. De aangehaalde exportcijfers voor september geven een beeld van die ontwikkeling: China exporteerde 923.000 voertuigen, 73,2% meer dan een jaar eerder. 5
6
De cijfers van BYD laten zien hoe de binnenlandse en buitenlandse activiteiten uiteenliepen. Volgens een bericht daalde de verkoop van BYD in China in Q3 met 12%, terwijl de export met 137% toenam tot ruim een half miljoen voertuigen. Buitenlandse markten waren volgens hetzelfde bericht goed voor meer dan de helft van de kwartaalomzet. Dat omzetaandeel is iets anders dan het aandeel van de geëxporteerde auto’s in de totale verkoop. 2
De beschikbare bronnen geven geen vergelijkbare jaar-op-jaartrends voor Toyota, Volkswagen, Hyundai Motor Group, Kia, Renault-Nissan of General Motors. Ook bieden ze onvoldoende bewijs om de ranglijst toe te schrijven aan bijvoorbeeld lagere verkopen in China, vraag naar auto’s met verbrandingsmotor, hogere brandstofprijzen, productieverlies door stakingen bij Hyundai, groei bij Kia of de verkoop van pickups en grote SUV’s bij GM. Zulke factoren kunnen relevant zijn, maar hun effect is met deze gegevens niet vast te stellen.
Voor september worden twee verschillende maatstaven voor BYD’s verkopen buiten China genoemd: 180.700 buitenlandse verkopen, een stijging van 153,59% op jaarbasis, en 174.277 geëxporteerde NEV’s in cijfers op basis van CPCA-gegevens. Omdat de cijfers anders zijn omschreven, zijn ze niet zonder meer uitwisselbaar. 4
12
In oktober verkocht BYD 490.168 voertuigen, ongeveer 11% meer dan een jaar eerder. De verkoop van batterij-elektrische auto’s kwam voor het eerst boven de 300.000 uit. BYD verscheepte 170.194 NEV’s naar het buitenland: 102,84% meer dan een jaar eerder, maar 5,81% minder dan in september. Het aandeel van de export in de totale verkoop daalde daarmee van 39,0% in september naar 34,7% in oktober. 10
11
De cijfers wijzen dus op stevige groei van BYD’s buitenlandse activiteiten op jaarbasis, naast een maand-op-maanddaling in het aantal verschepingen en het exportaandeel. Dat geeft context bij BYD’s opmars in Q3, maar vormt geen complete, vergelijkbare dataset om de positie van alle autofabrikanten op de ranglijst te verklaren.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen.
Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen. BYD verkocht 1.323.065 voertuigen in het derde kwartaal, 18,75% meer dan een jaar eerder, en passeerde daarmee de Renault Nissan Alliance.
Chinese autofabrikanten breidden hun export uit. BYD bleef in oktober op jaarbasis sterk groeien in het buitenland, al daalden de verschepingen ten opzichte van september.
Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen. BYD verkocht 1.323.065 voertuigen in het derde kwartaal, 18,75% meer dan een jaar eerder, en passeerde daarmee de Renault Nissan Alliance.
Gepubliceerd doorBewerkt met GPT-6 LunaAfbeeldingen gegenereerd met GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
De wereldwijde ranglijst van autofabrikanten verschoof in het derde kwartaal van 2026 voor het eerst in zeven jaar, blijkt uit berichtgeving. Toyota en Volkswagen behielden de eerste twee plaatsen. Hyundai Motor Group werd derde en BYD drong voor het eerst door tot de top vijf, ten koste van de Renault-Nissan Alliance. De berichtgeving noemt de groeiende aanwezigheid van Chinese autofabrikanten op buitenlandse markten als onderdeel van die verschuiving. Voor alle concerns zijn echter geen vergelijkbare verkoopcijfers en jaar-op-jaarveranderingen beschikbaar. 6
18
| Autofabrikant of groep | Verkoop in Q3 | Wat de cijfers laten zien |
|---|---|---|
| Toyota Group | 2,74 miljoen | Eerste plaats. De beschikbare bronnen geven geen vergelijkbare verandering op jaarbasis. |
| Volkswagen Group | 1,89 miljoen | Tweede plaats. Ook hiervoor ontbreekt een vergelijkbare jaar-op-jaarverandering. |
| Hyundai Motor Group | 1,76 miljoen | Derde plaats. |
| BYD | 1.323.065 | Nieuw in de top vijf, vóór Renault-Nissan. De verkoop lag 18,75% hoger dan een jaar eerder. |
| Renault-Nissan Alliance | Niet vermeld | Viel buiten de top vijf; de beschikbare bronnen noemen geen kwartaalvolume of jaar-op-jaarverandering. |
De ranglijst gaat over de gerapporteerde verkoop van de groepen. Hyundai Motor Company meldde afzonderlijk 931.211 wereldwijde retailverkopen in Q3, een daling van 10,1% op jaarbasis. Dat is een cijfer voor één bedrijf en een andere maatstaf; het is dus niet rechtstreeks te vergelijken met de 1,76 miljoen van Hyundai Motor Group. 9
De berichtgeving over de ranglijst verbindt de verschuiving met de toenemende aanwezigheid van Chinese autofabrikanten buiten China. De aangehaalde exportcijfers voor september geven een beeld van die ontwikkeling: China exporteerde 923.000 voertuigen, 73,2% meer dan een jaar eerder. 5
6
De cijfers van BYD laten zien hoe de binnenlandse en buitenlandse activiteiten uiteenliepen. Volgens een bericht daalde de verkoop van BYD in China in Q3 met 12%, terwijl de export met 137% toenam tot ruim een half miljoen voertuigen. Buitenlandse markten waren volgens hetzelfde bericht goed voor meer dan de helft van de kwartaalomzet. Dat omzetaandeel is iets anders dan het aandeel van de geëxporteerde auto’s in de totale verkoop. 2
De beschikbare bronnen geven geen vergelijkbare jaar-op-jaartrends voor Toyota, Volkswagen, Hyundai Motor Group, Kia, Renault-Nissan of General Motors. Ook bieden ze onvoldoende bewijs om de ranglijst toe te schrijven aan bijvoorbeeld lagere verkopen in China, vraag naar auto’s met verbrandingsmotor, hogere brandstofprijzen, productieverlies door stakingen bij Hyundai, groei bij Kia of de verkoop van pickups en grote SUV’s bij GM. Zulke factoren kunnen relevant zijn, maar hun effect is met deze gegevens niet vast te stellen.
Voor september worden twee verschillende maatstaven voor BYD’s verkopen buiten China genoemd: 180.700 buitenlandse verkopen, een stijging van 153,59% op jaarbasis, en 174.277 geëxporteerde NEV’s in cijfers op basis van CPCA-gegevens. Omdat de cijfers anders zijn omschreven, zijn ze niet zonder meer uitwisselbaar. 4
12
In oktober verkocht BYD 490.168 voertuigen, ongeveer 11% meer dan een jaar eerder. De verkoop van batterij-elektrische auto’s kwam voor het eerst boven de 300.000 uit. BYD verscheepte 170.194 NEV’s naar het buitenland: 102,84% meer dan een jaar eerder, maar 5,81% minder dan in september. Het aandeel van de export in de totale verkoop daalde daarmee van 39,0% in september naar 34,7% in oktober. 10
11
De cijfers wijzen dus op stevige groei van BYD’s buitenlandse activiteiten op jaarbasis, naast een maand-op-maanddaling in het aantal verschepingen en het exportaandeel. Dat geeft context bij BYD’s opmars in Q3, maar vormt geen complete, vergelijkbare dataset om de positie van alle autofabrikanten op de ranglijst te verklaren.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen.
Toyota Group voerde de ranglijst aan met 2,74 miljoen verkochte voertuigen, gevolgd door Volkswagen Group met 1,89 miljoen en Hyundai Motor Group met 1,76 miljoen. BYD verkocht 1.323.065 voertuigen in het derde kwartaal, 18,75% meer dan een jaar eerder, en passeerde daarmee de Renault Nissan Alliance.
Chinese autofabrikanten breidden hun export uit. BYD bleef in oktober op jaarbasis sterk groeien in het buitenland, al daalden de verschepingen ten opzichte van september.