קמפיין ההצטברות מתרחש בשני שלבים חופפים, המנוטרים על ידי אנליסטים שונים. השונות במחיר הממוצע משקפת חלונות מעקב שונים: הקמפיין הרחב יותר שהחל באוגוסט 2025 תפס רכישות מוקדמות וזולות יותר (~38.77 דולר), ואילו הדחיפה האגרסיבית יותר ממרץ 2026 רכשה במחירים גבוהים יותר (~64 דולר) בעקבות עליית מחיר HYPE .
| מדד | שלב 1 (מאוגוסט 2025 – Chaincatcher/Ai Yi) | שלב 2 (ממרץ 2026 – EmberCN/Yu Jin) |
|---|---|---|
| סה"כ HYPE שנצבר | ~9.18 מיליון HYPE | ~4.035 מיליון HYPE |
| סה"כ USDC שהושקע | ~356 מיליון דולר | ~283 מיליון דולר (259 מיליון בעבר + 24 מיליון אחרונים) |
| מחיר כניסה ממוצע | ~38.77 דולר ל-HYPE | ~64 דולר ל-HYPE |
| רווח לא ממומש מוערך | ~79–141 מיליון דולר (משתנה בהתאם למועד הצילום) |
מעקבים און-צ'יין נוספים מציגים פרופיל שונה במקצת: נכון לתחילת יוני 2026, הארנקים המקושרים ל-a16z צברו 6.906 מיליון HYPE (בשווי ~322 מיליון דולר) במחיר ממוצע של ~46.70 דולר, עם רווחים לא ממומשים של ~131 מיליון דולר . ההבדלים נובעים מכך שאנליסטים שונים עוקבים אחר אשכולות ארנקים שונים ומועדי צילום שונים. אין אישור רשמי מ-a16z לכתובות ארנקים אלו.
העלייה המתמשכת של HYPE — משפל של פברואר 2026 סביב 21 דולר לשיא חדש של 75.51 דולר ב-2 ביוני, עלייה של 259% בארבעה חודשים — אינה מונעת על ידי a16z בלבד. מספר זרזים מתכנסים צוינו בדוחות השוק:
Bitwise ו-21Shares השיקו את תעודות הסל הנקודתיות הראשונות בארה"ב עבור HYPE באמצע מאי 2026, הנסחרות ב-NYSE וב-Nasdaq בהתאמה . בתוך 10 ימי מסחר, התעודות ספגו מעל 100 מיליון דולר בתזרים נטו . באמצע יוני, הנכסים נטו של התעודות הגיעו ל-209.3 מיליון דולר, עם תזרים יומי של 17.2 מיליון דולר . Grayscale הגישה גם היא טיוטת S-1 לתעודת סל נקודתית משלה תחת הסימול GHYP ב-20 במרץ, מה שמאותת על תחרות מוסדית עזה .
הוועדה למסחר בחוזים עתידיים בסחורות (CFTC) אישרה את החוזה העתידי התמידי הרגולטורי הראשון בארה"ב — אבן דרך רגולטורית מרכזית המאשרת את המסגרת הפיננסית של הייפרפלואיד ומפחיתה את הסיכון הרגולטורי עבור משתתפים מוסדיים .
קרן הסיוע (Assistance Fund) של הייפרפלואיד מפנה 99% מעמלות המסחר לרכישות חוזרות מתמשכות של HYPE, ויוצרת לחץ קנייה מתמיד שעלה על 1.16 מיליארד דולר ברכישות מצטברות . מנגנון זה קושר את השימוש בפלטפורמה ישירות לביקוש לטוקן .
העניין הפתוח בחוזים העתידיים התמידיים של הייפרפלואיד זינק ב-93% ל-2.95 מיליארד דולר עד סוף מאי 2026, לעומת 1.53 מיליארד דולר ב-13 במאי . הערך הכולל הנעול (TVL) חצה את רף 5 מיליארד הדולר . חוזים תמידיים מבוססי סחורות (Commodities) ונכסי עולם אמיתי (RWA) גם הם הניעו את צמיחת הנפח, כאשר סחורות מייצגות כעת כ-30% מהעניין הפתוח .
סחיטות שורט במהלך עליות העצימו את עליות HYPE. בהזדמנות אחת, מעל 36 מיליון דולר בליקוידציות שורט דחפו את HYPE לטווח של 2% משיא כל הזמנים דאז .
הארנקים של a16z הפכו (Staked) את HYPE מיד לאחר כל רכישה, ובכך הפחיתו את ההיצע במחזור והפגינו מחויבות ארוכת טווח . מרבית HYPE שנצבר נמצא במצב מוסטב .
כל ייחוס הארנקים ל-a16z מבוסס על דפוסי התנהגות און-צ'יין והתקבצות מימון, ולא על אישור רשמי מ-Andreessen Horowitz. אנליסטים שונים מדווחים על סכומים שונים בהתאם לאשכולות הארנקים שהם עוקבים אחריהם ולמועד הצילום. הנתונים שלעיל מייצגים את הראיות האון-צ'יין הטובות ביותר הקיימות נכון ליוני 2026.
קמפיין ההצטברות מתרחש בשני שלבים חופפים, המנוטרים על ידי אנליסטים שונים. השונות במחיר הממוצע משקפת חלונות מעקב שונים: הקמפיין הרחב יותר שהחל באוגוסט 2025 תפס רכישות מוקדמות וזולות יותר (~38.77 דולר), ואילו הדחיפה האגרסיבית יותר ממרץ 2026 רכשה במחירים גבוהים יותר (~64 דולר) בעקבות עליית מחיר HYPE .
| מדד | שלב 1 (מאוגוסט 2025 – Chaincatcher/Ai Yi) | שלב 2 (ממרץ 2026 – EmberCN/Yu Jin) |
|---|---|---|
| סה"כ HYPE שנצבר | ~9.18 מיליון HYPE | ~4.035 מיליון HYPE |
| סה"כ USDC שהושקע | ~356 מיליון דולר | ~283 מיליון דולר (259 מיליון בעבר + 24 מיליון אחרונים) |
| מחיר כניסה ממוצע | ~38.77 דולר ל-HYPE | ~64 דולר ל-HYPE |
| רווח לא ממומש מוערך | ~79–141 מיליון דולר (משתנה בהתאם למועד הצילום) |
מעקבים און-צ'יין נוספים מציגים פרופיל שונה במקצת: נכון לתחילת יוני 2026, הארנקים המקושרים ל-a16z צברו 6.906 מיליון HYPE (בשווי ~322 מיליון דולר) במחיר ממוצע של ~46.70 דולר, עם רווחים לא ממומשים של ~131 מיליון דולר . ההבדלים נובעים מכך שאנליסטים שונים עוקבים אחר אשכולות ארנקים שונים ומועדי צילום שונים. אין אישור רשמי מ-a16z לכתובות ארנקים אלו.
העלייה המתמשכת של HYPE — משפל של פברואר 2026 סביב 21 דולר לשיא חדש של 75.51 דולר ב-2 ביוני, עלייה של 259% בארבעה חודשים — אינה מונעת על ידי a16z בלבד. מספר זרזים מתכנסים צוינו בדוחות השוק:
Bitwise ו-21Shares השיקו את תעודות הסל הנקודתיות הראשונות בארה"ב עבור HYPE באמצע מאי 2026, הנסחרות ב-NYSE וב-Nasdaq בהתאמה . בתוך 10 ימי מסחר, התעודות ספגו מעל 100 מיליון דולר בתזרים נטו . באמצע יוני, הנכסים נטו של התעודות הגיעו ל-209.3 מיליון דולר, עם תזרים יומי של 17.2 מיליון דולר . Grayscale הגישה גם היא טיוטת S-1 לתעודת סל נקודתית משלה תחת הסימול GHYP ב-20 במרץ, מה שמאותת על תחרות מוסדית עזה .
הוועדה למסחר בחוזים עתידיים בסחורות (CFTC) אישרה את החוזה העתידי התמידי הרגולטורי הראשון בארה"ב — אבן דרך רגולטורית מרכזית המאשרת את המסגרת הפיננסית של הייפרפלואיד ומפחיתה את הסיכון הרגולטורי עבור משתתפים מוסדיים .
קרן הסיוע (Assistance Fund) של הייפרפלואיד מפנה 99% מעמלות המסחר לרכישות חוזרות מתמשכות של HYPE, ויוצרת לחץ קנייה מתמיד שעלה על 1.16 מיליארד דולר ברכישות מצטברות . מנגנון זה קושר את השימוש בפלטפורמה ישירות לביקוש לטוקן .
העניין הפתוח בחוזים העתידיים התמידיים של הייפרפלואיד זינק ב-93% ל-2.95 מיליארד דולר עד סוף מאי 2026, לעומת 1.53 מיליארד דולר ב-13 במאי . הערך הכולל הנעול (TVL) חצה את רף 5 מיליארד הדולר . חוזים תמידיים מבוססי סחורות (Commodities) ונכסי עולם אמיתי (RWA) גם הם הניעו את צמיחת הנפח, כאשר סחורות מייצגות כעת כ-30% מהעניין הפתוח .
סחיטות שורט במהלך עליות העצימו את עליות HYPE. בהזדמנות אחת, מעל 36 מיליון דולר בליקוידציות שורט דחפו את HYPE לטווח של 2% משיא כל הזמנים דאז .
הארנקים של a16z הפכו (Staked) את HYPE מיד לאחר כל רכישה, ובכך הפחיתו את ההיצע במחזור והפגינו מחויבות ארוכת טווח . מרבית HYPE שנצבר נמצא במצב מוסטב .
כל ייחוס הארנקים ל-a16z מבוסס על דפוסי התנהגות און-צ'יין והתקבצות מימון, ולא על אישור רשמי מ-Andreessen Horowitz. אנליסטים שונים מדווחים על סכומים שונים בהתאם לאשכולות הארנקים שהם עוקבים אחריהם ולמועד הצילום. הנתונים שלעיל מייצגים את הראיות האון-צ'יין הטובות ביותר הקיימות נכון ליוני 2026.
| ~29 מיליון דולר (עבור הקמפיין ממרץ עד יוני) |
| ~29 מיליון דולר (עבור הקמפיין ממרץ עד יוני) |