ג׳ילי רשמה הכנסות שיא במחצית הראשונה של 2026 — והמנוע העיקרי הוא בחו״ל
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%. המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-5.6 Lunaהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 1.5
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%.
המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
זהו רצף של שש שנים רצופות של צמיחת הכנסות במחצית הראשונה, וממצא שמדגיש את החשיבות הגוברת של התרחבות בינלאומית, דגמים יקרים יותר ומותגי פרימיום, על רקע היחלשות השוק המקומי.
What record sales, revenue, profit, and overseas-sales growth did Hangzhou-based Chinese automaker Geely Automobile Holdings Limited reportAI-generated editorial illustration for Geely’s H1 2026 sales and overseas-expansion results.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What record sales, revenue, profit, and overseas-sales growth did Hangzhou-based Chinese automaker Geely Automobile Holdings Limited report. Article summary: In the first half of 2026, Geely Automobile Holdings reported record sales of 1,422,958 vehicles and record revenue of RMB 173.6 billion ($25.6 billion), up 15% year on year. Core profit attributable to parent-company ow. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, click
openai.com
ג׳ילי אוטומוביל הולדינגס (Geely Automobile Holdings), יצרנית הרכב הסינית שמטהּ נמצא בהאנגג׳ואו, סיימה את המחצית הראשונה של 2026 עם תמונה מעורבת אך משמעותית מבחינה אסטרטגית. החברה מכרה מספר שיא של כלי רכב והגיעה להכנסות שיא לתקופת ינואר–יוני, בעוד שרווח הליבה שלה צמח בחדות. מנגד, הרווח הסטטוטורי המיוחס לבעלי המניות ירד מעט — פער שממחיש את ההבדל בין ביצועי הפעילות העסקית לבין השורה התחתונה המדווחת.
הנתונים המרכזיים של ג׳ילי במחצית הראשונה
מכירות כלי רכב: 1,422,958 יחידות
הכנסות: 173.6 מיליארד יואן — עלייה של 15% לעומת התקופה המקבילה
רווח ליבה המיוחס לבעלי החברה האם: 9.68 מיליארד יואן — עלייה של 46%
רווח המיוחס לבעלי החברה האם: 9.09 מיליארד יואן — ירידה של
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "ג׳ילי רשמה הכנסות שיא במחצית הראשונה של 2026 — והמנוע העיקרי הוא בחו״ל"?
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%.
What are the key points to validate first?
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%. המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
What should I do next in practice?
זהו רצף של שש שנים רצופות של צמיחת הכנסות במחצית הראשונה, וממצא שמדגיש את החשיבות הגוברת של התרחבות בינלאומית, דגמים יקרים יותר ומותגי פרימיום, על רקע היחלשות השוק המקומי.
ג׳ילי רשמה הכנסות שיא במחצית הראשונה של 2026 — והמנוע העיקרי הוא בחו״ל
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%. המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-5.6 Lunaהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 1.5
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%.
המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
זהו רצף של שש שנים רצופות של צמיחת הכנסות במחצית הראשונה, וממצא שמדגיש את החשיבות הגוברת של התרחבות בינלאומית, דגמים יקרים יותר ומותגי פרימיום, על רקע היחלשות השוק המקומי.
What record sales, revenue, profit, and overseas-sales growth did Hangzhou-based Chinese automaker Geely Automobile Holdings Limited reportAI-generated editorial illustration for Geely’s H1 2026 sales and overseas-expansion results.
AI Prompt
Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What record sales, revenue, profit, and overseas-sales growth did Hangzhou-based Chinese automaker Geely Automobile Holdings Limited report. Article summary: In the first half of 2026, Geely Automobile Holdings reported record sales of 1,422,958 vehicles and record revenue of RMB 173.6 billion ($25.6 billion), up 15% year on year. Core profit attributable to parent-company ow. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, click
openai.com
ג׳ילי אוטומוביל הולדינגס (Geely Automobile Holdings), יצרנית הרכב הסינית שמטהּ נמצא בהאנגג׳ואו, סיימה את המחצית הראשונה של 2026 עם תמונה מעורבת אך משמעותית מבחינה אסטרטגית. החברה מכרה מספר שיא של כלי רכב והגיעה להכנסות שיא לתקופת ינואר–יוני, בעוד שרווח הליבה שלה צמח בחדות. מנגד, הרווח הסטטוטורי המיוחס לבעלי המניות ירד מעט — פער שממחיש את ההבדל בין ביצועי הפעילות העסקית לבין השורה התחתונה המדווחת.
הנתונים המרכזיים של ג׳ילי במחצית הראשונה
מכירות כלי רכב: 1,422,958 יחידות
הכנסות: 173.6 מיליארד יואן — עלייה של 15% לעומת התקופה המקבילה
רווח ליבה המיוחס לבעלי החברה האם: 9.68 מיליארד יואן — עלייה של 46%
רווח המיוחס לבעלי החברה האם: 9.09 מיליארד יואן — ירידה של
Studio Global AI
Continue your research
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
What is the short answer to "ג׳ילי רשמה הכנסות שיא במחצית הראשונה של 2026 — והמנוע העיקרי הוא בחו״ל"?
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%.
What are the key points to validate first?
ג׳ילי מכרה 1,422,958 כלי רכב והציגה הכנסות שיא של 173.6 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — עלייה שנתית של 15%. המכירות מחוץ לסין זינקו ב־158% ל־474,228 כלי רכב — יותר מכל היצוא של החברה בשנת 2025 — בעוד שמכירות רכבי האנרגיה החדשה בחו״ל עלו ב־585% ל־277,189 יחידות.
What should I do next in practice?
זהו רצף של שש שנים רצופות של צמיחת הכנסות במחצית הראשונה, וממצא שמדגיש את החשיבות הגוברת של התרחבות בינלאומית, דגמים יקרים יותר ומותגי פרימיום, על רקע היחלשות השוק המקומי.
מכירות רכבי אנרגיה חדשה בחו״ל: 277,189 כלי רכב — עלייה של 585%
ההכנסות היו הגבוהות ביותר של ג׳ילי אי פעם במחצית ראשונה של שנה. לפי החברה, התוצאה מאריכה לשש שנים רצופות את רצף הצמיחה החיובית בהכנסות במחצית הראשונה.
רווח הליבה זינק, אך הרווח המדווח ירד
שני מדדי הרווח של ג׳ילי מספרים סיפורים שונים. רווח הליבה המיוחס לבעלי החברה האם עלה ב־46% לעומת השנה הקודמת, ל־9.68 מיליארד יואן. מדובר במדד מתואם שנועד לשקף את ביצועי הפעילות העסקית הבסיסית, והוא אינו כולל בין היתר השפעות של שערי מטבע וירידות ערך של נכסים.
לעומת זאת, הרווח הסטטוטורי המיוחס לבעלי המניות ירד מ־9.26 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2025 ל־9.09 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — ירידה של כ־1.8%.
המשמעות היא שהתנופה התפעולית של ג׳ילי הייתה חזקה יותר מהתוצאה הסופית שעליה מדווחת החברה. לכן לא נכון לתאר את הנתונים פשוט כ״עלייה של 46% ברווח הנקי״: העלייה הזו מתייחסת באופן ספציפי למדד רווח הליבה המתואם.
היצוא הפך למנוע הצמיחה המרכזי
השינוי הבולט ביותר בדוחות הוא הפעילות הבינלאומית. המכירות מחוץ לסין הגיעו ל־474,228 כלי רכב — זינוק של 158% בתוך שנה. המספר כבר גבוה מסך המכירות של ג׳ילי מחוץ לסין בכל שנת 2025, וממחיש את הקצב שבו התרחב עסקי היצוא בששת החודשים הראשונים של 2026.
רכבי אנרגיה חדשה היו מרכיב מרכזי בצמיחה הזו. מכירותיהם בחו״ל קפצו ב־585% לעומת השנה הקודמת, ל־277,189 יחידות, והיוו 59% מכלל המכירות הבינלאומיות של ג׳ילי.
הזינוק ביצוא סייע לקזז את החולשה בשוק הביתי. לפי CnEVPost, המכירות המקומיות של ג׳ילי ירדו ב־22.6% במחצית הראשונה, בעוד Gasgoo הצביע על היצוא ועל מעבר לתמהיל מוצרים יקר יותר כגורמים שסייעו לתמוך בהכנסות למרות הצמיחה המתונה בהיקף המכירות הכולל.
מה הנתונים מלמדים על האסטרטגיה של ג׳ילי?
1. ההכנסות צומחות מהר יותר ממספר כלי הרכב
מכירות כלי הרכב הכוללות עלו בשיעור מתון בלבד, בעוד שההכנסות צמחו ב־15%. הפער הזה עולה בקנה אחד עם תמהיל מוצרים איכותי ויקר יותר ועם תרומה גדולה יותר של דגמים בעלי מיצוב פרימיום. Investing.com דיווח כי ג׳ילי הדגישה גם שיפור בשיעורי הרווחיות ועלייה במכירות מותגי הפרימיום.
במילים אחרות, החברה אינה נשענת רק על מכירת יותר מכוניות; היא מנסה להפיק יותר הכנסות ורווח מכל כלי רכב שנמכר.
2. הפעילות הבינלאומית הופכת לבסיס עסקי של ממש
העסק בחו״ל כבר אינו תוספת שולית למכירות בסין. ג׳ילי דיווחה על יותר מ־2,000 מרכזי מכירות ושירות ביותר מ־100 שווקים, לצד 13 מתקנים גלובליים להפצת חלקי חילוף.
התשתית הזו מצביעה על ניסיון לבנות רשת פעילות בינלאומית קבועה — ולא להסתפק במשלוחי יצוא נקודתיים. היא גם מאפשרת לחברה להרחיב מחוץ לסין את מכירתם של כלי רכב חשמליים ודגמים בעלי ערך גבוה יותר.
3. כלי רכב חשמליים הם חלק מרכזי מהמהלך הגלובלי
כאשר רכבי אנרגיה חדשה מהווים 59% מהמכירות בחו״ל, והמכירות שלהם גדלות ב־585%, ברור שהם ממלאים תפקיד מרכזי בהתרחבות הבינלאומית של ג׳ילי במחצית הראשונה של 2026.
הנתונים מצביעים על כך שג׳ילי משתמשת בביקוש העולמי לכלי רכב חשמליים כדי להאיץ את חדירת המותגים שלה לשווקים שבהם היא עדיין בונה את מעמדה.
השורה התחתונה
תוצאות המחצית הראשונה של 2026 מציגות חברה שצומחת באמצעות שילוב של התרחבות בינלאומית ותמהיל מוצרים יקר יותר. מכירות שיא של 1.42 מיליון כלי רכב והכנסות של 173.6 מיליארד יואן האריכו לשש שנים את רצף צמיחת ההכנסות במחצית הראשונה, בעוד שרווח הליבה צמח מהר בהרבה מההכנסות.
עם זאת, יש גם סייג חשוב: הרווח הסטטוטורי ירד מעט, והמכירות בשוק המקומי נחלשו. המבחן המרכזי של ג׳ילי בהמשך 2026 יהיה האם הצמיחה בחו״ל ושיפור הרווחיות ימשיכו לפצות על הלחץ בשוק הבית.
chinaevhome.com
Geely 2026 H1 Revenue Hits $25.8B, Core Net Profit ...
מכירות רכבי אנרגיה חדשה בחו״ל: 277,189 כלי רכב — עלייה של 585%
ההכנסות היו הגבוהות ביותר של ג׳ילי אי פעם במחצית ראשונה של שנה. לפי החברה, התוצאה מאריכה לשש שנים רצופות את רצף הצמיחה החיובית בהכנסות במחצית הראשונה.
רווח הליבה זינק, אך הרווח המדווח ירד
שני מדדי הרווח של ג׳ילי מספרים סיפורים שונים. רווח הליבה המיוחס לבעלי החברה האם עלה ב־46% לעומת השנה הקודמת, ל־9.68 מיליארד יואן. מדובר במדד מתואם שנועד לשקף את ביצועי הפעילות העסקית הבסיסית, והוא אינו כולל בין היתר השפעות של שערי מטבע וירידות ערך של נכסים.
לעומת זאת, הרווח הסטטוטורי המיוחס לבעלי המניות ירד מ־9.26 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2025 ל־9.09 מיליארד יואן במחצית הראשונה של 2026 — ירידה של כ־1.8%.
המשמעות היא שהתנופה התפעולית של ג׳ילי הייתה חזקה יותר מהתוצאה הסופית שעליה מדווחת החברה. לכן לא נכון לתאר את הנתונים פשוט כ״עלייה של 46% ברווח הנקי״: העלייה הזו מתייחסת באופן ספציפי למדד רווח הליבה המתואם.
היצוא הפך למנוע הצמיחה המרכזי
השינוי הבולט ביותר בדוחות הוא הפעילות הבינלאומית. המכירות מחוץ לסין הגיעו ל־474,228 כלי רכב — זינוק של 158% בתוך שנה. המספר כבר גבוה מסך המכירות של ג׳ילי מחוץ לסין בכל שנת 2025, וממחיש את הקצב שבו התרחב עסקי היצוא בששת החודשים הראשונים של 2026.
רכבי אנרגיה חדשה היו מרכיב מרכזי בצמיחה הזו. מכירותיהם בחו״ל קפצו ב־585% לעומת השנה הקודמת, ל־277,189 יחידות, והיוו 59% מכלל המכירות הבינלאומיות של ג׳ילי.
הזינוק ביצוא סייע לקזז את החולשה בשוק הביתי. לפי CnEVPost, המכירות המקומיות של ג׳ילי ירדו ב־22.6% במחצית הראשונה, בעוד Gasgoo הצביע על היצוא ועל מעבר לתמהיל מוצרים יקר יותר כגורמים שסייעו לתמוך בהכנסות למרות הצמיחה המתונה בהיקף המכירות הכולל.
מה הנתונים מלמדים על האסטרטגיה של ג׳ילי?
1. ההכנסות צומחות מהר יותר ממספר כלי הרכב
מכירות כלי הרכב הכוללות עלו בשיעור מתון בלבד, בעוד שההכנסות צמחו ב־15%. הפער הזה עולה בקנה אחד עם תמהיל מוצרים איכותי ויקר יותר ועם תרומה גדולה יותר של דגמים בעלי מיצוב פרימיום. Investing.com דיווח כי ג׳ילי הדגישה גם שיפור בשיעורי הרווחיות ועלייה במכירות מותגי הפרימיום.
במילים אחרות, החברה אינה נשענת רק על מכירת יותר מכוניות; היא מנסה להפיק יותר הכנסות ורווח מכל כלי רכב שנמכר.
2. הפעילות הבינלאומית הופכת לבסיס עסקי של ממש
העסק בחו״ל כבר אינו תוספת שולית למכירות בסין. ג׳ילי דיווחה על יותר מ־2,000 מרכזי מכירות ושירות ביותר מ־100 שווקים, לצד 13 מתקנים גלובליים להפצת חלקי חילוף.
התשתית הזו מצביעה על ניסיון לבנות רשת פעילות בינלאומית קבועה — ולא להסתפק במשלוחי יצוא נקודתיים. היא גם מאפשרת לחברה להרחיב מחוץ לסין את מכירתם של כלי רכב חשמליים ודגמים בעלי ערך גבוה יותר.
3. כלי רכב חשמליים הם חלק מרכזי מהמהלך הגלובלי
כאשר רכבי אנרגיה חדשה מהווים 59% מהמכירות בחו״ל, והמכירות שלהם גדלות ב־585%, ברור שהם ממלאים תפקיד מרכזי בהתרחבות הבינלאומית של ג׳ילי במחצית הראשונה של 2026.
הנתונים מצביעים על כך שג׳ילי משתמשת בביקוש העולמי לכלי רכב חשמליים כדי להאיץ את חדירת המותגים שלה לשווקים שבהם היא עדיין בונה את מעמדה.
השורה התחתונה
תוצאות המחצית הראשונה של 2026 מציגות חברה שצומחת באמצעות שילוב של התרחבות בינלאומית ותמהיל מוצרים יקר יותר. מכירות שיא של 1.42 מיליון כלי רכב והכנסות של 173.6 מיליארד יואן האריכו לשש שנים את רצף צמיחת ההכנסות במחצית הראשונה, בעוד שרווח הליבה צמח מהר בהרבה מההכנסות.
עם זאת, יש גם סייג חשוב: הרווח הסטטוטורי ירד מעט, והמכירות בשוק המקומי נחלשו. המבחן המרכזי של ג׳ילי בהמשך 2026 יהיה האם הצמיחה בחו״ל ושיפור הרווחיות ימשיכו לפצות על הלחץ בשוק הבית.
chinaevhome.com
Geely 2026 H1 Revenue Hits $25.8B, Core Net Profit ...