מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025. מינואר עד אוגוסט נרשמו ביותר מ 1.67 מיליון מכוניות חשמליות מלאות בשווקים שנבדקו — עלייה של 33.1% לעומת התקופה המקבילה ב 2025.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-5.6 Terraהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
מכוניות חשמליות מלאות המונעות בסוללה בלבד (BEV) רשמו באוגוסט 2026 נקודת ציון משמעותית באירופה. ב-16 שווקים שנבדקו נרשמו 202,833 מכוניות כאלה — עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025 — והן תפסו 30.5% מכלל רישומי המכוניות החדשות. כלומר, כמעט אחת מכל שלוש מכוניות חדשות שנרשמו במדגם הייתה חשמלית מלאה. 1
הנתון מצביע על שנה חזקה מהצפוי עבור מכוניות חשמליות מלאות, אך חשוב לדייק: מדובר במדגם של 16 שווקים, ולא בחישוב רשמי של נתח השוק בכל אירופה או בכל מדינות האיחוד האירופי. המדגם מייצג כ-90% משוק המכוניות החדשות המשולב של האיחוד האירופי ואיגוד הסחר החופשי האירופי (EFTA). 20
התוצאות הללו מראות שמכוניות חשמליות מלאות כבר אינן מוצר שמוגבל רק לשווקים של מאמצים מוקדמים. במדינות שנכללו במעקב, הן הפכו לחלק מהותי מהביקוש המרכזי למכוניות חדשות.
נתח השוק של אוגוסט היה גבוה מהתחזיות השנתיות שעליהן דיווחה רויטרס: ארגון Transport & Environment צפה נתח של 23% למכוניות BEV באיחוד האירופי ב-2026, בעוד Rho Motion העריכה נתח של כ-21% באירופה. 1
יש לקרוא את ההשוואה בזהירות. חודש אחד אינו תוצאה שנתית, ומדגם 16 השווקים אינו חופף במלואו לאיחוד האירופי או לאירופה כולה. ובכל זאת, נתח חודשי של 30.5% הציב את השוק, באותו שלב של השנה, הרבה מעל מדדי הייחוס הללו. לפי רויטרס, מכירות מכוניות BEV לבדן אף עלו על תחזיות שכללו את שוק רכבי הפלאג-אין הרחב יותר — הכולל גם היברידיות נטענות. 1
שני שוקי הרכב הגדולים באירופה היו מרכזיים בעלייה באוגוסט:
הנתונים חשובים משום ששיעור גבוה בשוק קטן יכול להמחיש את הפוטנציאל, אבל גרמניה וצרפת מדגימות שביקוש למכוניות חשמליות יכול לצמוח בהיקף משמעותי גם בשווקים לאומיים גדולים.
בכמה מדינות שיעור המכוניות החשמליות המלאות היה גבוה בהרבה מהממוצע של המדגם באוגוסט:
| שוק | נתח מכוניות BEV מרישומי המכוניות החדשות |
|---|---|
| נורווגיה | 98.7% |
| דנמרק | 85.9% |
| פינלנד | 52.3% |
| הולנד | 48.9% |
| בלגיה | 46.2% |
| פורטוגל | 36.1% |
מקור: נתוני אוגוסט 2026 שדווחו על ידי רויטרס. 1
נורווגיה ודנמרק בלטו במיוחד: עבור רוכשי רכב חדש, מכונית חשמלית מלאה הייתה שם למעשה ברירת המחדל. גם פינלנד, הולנד ובלגיה עברו את רף 40%, ואילו פורטוגל הייתה מעל לממוצע המדגם, שעמד על 30.5%. הפערים בין המדינות מבהירים שהמעבר לחשמל באירופה מתקדם בקצבים שונים, ולא במסלול אחיד.
המדגם כולל את בלגיה, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איטליה, אירלנד, לוקסמבורג, הולנד, נורווגיה, פולין, פורטוגל, ספרד, שוודיה ושווייץ. לפי E-Mobility Europe ו-New Automotive, שווקים אלה מייצגים כ-90% משוק המכוניות החדשות המשולב של האיחוד האירופי ומדינות EFTA. 20
הכיסוי הרחב הופך את המדגם לאינדיקטור שימושי לכיוון השוק באזור. עם זאת, אין לפרש את הכותרת כאילו 30.5% הוא שיעור המכוניות החשמליות המלאות בכל מדינה באירופה, באיחוד האירופי לבדו, או ביבשת כולה על כל שווקיה.
נתוני אוגוסט מצביעים בבירור על האצה מהירה מהצפוי בשוק המכוניות החשמליות המלאות באירופה. השאלה לטווח ארוך היא אם אפשר לשמור על הקצב הזה.
בתגובתה הדגישה E-Mobility Europe את הצורך ביישום עקבי ובשיתוף פעולה בין ממשלות ליצרניות רכב, כדי לתמוך בביקוש ובפריסה ולהבטיח את מעמדה המוביל של אירופה בתחום הניידות החשמלית. 1 המספרים משקפים תנופה חזקה; שימורה יהיה תלוי במידת העקביות שבה המערכת כולה תתמוך במעבר מעניין במכוניות חשמליות לאימוץ רחב שלהן.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025.
מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025. מינואר עד אוגוסט נרשמו ביותר מ 1.67 מיליון מכוניות חשמליות מלאות בשווקים שנבדקו — עלייה של 33.1% לעומת התקופה המקבילה ב 2025.
גרמניה וצרפת תרמו את עיקר הנפח, בעוד נורווגיה, דנמרק, פינלנד, הולנד, בלגיה ופורטוגל רשמו שיעורים גבוהים במיוחד של מכוניות חשמליות מלאות.
מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025. מינואר עד אוגוסט נרשמו ביותר מ 1.67 מיליון מכוניות חשמליות מלאות בשווקים שנבדקו — עלייה של 33.1% לעומת התקופה המקבילה ב 2025.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-5.6 Terraהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
מכוניות חשמליות מלאות המונעות בסוללה בלבד (BEV) רשמו באוגוסט 2026 נקודת ציון משמעותית באירופה. ב-16 שווקים שנבדקו נרשמו 202,833 מכוניות כאלה — עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025 — והן תפסו 30.5% מכלל רישומי המכוניות החדשות. כלומר, כמעט אחת מכל שלוש מכוניות חדשות שנרשמו במדגם הייתה חשמלית מלאה. 1
הנתון מצביע על שנה חזקה מהצפוי עבור מכוניות חשמליות מלאות, אך חשוב לדייק: מדובר במדגם של 16 שווקים, ולא בחישוב רשמי של נתח השוק בכל אירופה או בכל מדינות האיחוד האירופי. המדגם מייצג כ-90% משוק המכוניות החדשות המשולב של האיחוד האירופי ואיגוד הסחר החופשי האירופי (EFTA). 20
התוצאות הללו מראות שמכוניות חשמליות מלאות כבר אינן מוצר שמוגבל רק לשווקים של מאמצים מוקדמים. במדינות שנכללו במעקב, הן הפכו לחלק מהותי מהביקוש המרכזי למכוניות חדשות.
נתח השוק של אוגוסט היה גבוה מהתחזיות השנתיות שעליהן דיווחה רויטרס: ארגון Transport & Environment צפה נתח של 23% למכוניות BEV באיחוד האירופי ב-2026, בעוד Rho Motion העריכה נתח של כ-21% באירופה. 1
יש לקרוא את ההשוואה בזהירות. חודש אחד אינו תוצאה שנתית, ומדגם 16 השווקים אינו חופף במלואו לאיחוד האירופי או לאירופה כולה. ובכל זאת, נתח חודשי של 30.5% הציב את השוק, באותו שלב של השנה, הרבה מעל מדדי הייחוס הללו. לפי רויטרס, מכירות מכוניות BEV לבדן אף עלו על תחזיות שכללו את שוק רכבי הפלאג-אין הרחב יותר — הכולל גם היברידיות נטענות. 1
שני שוקי הרכב הגדולים באירופה היו מרכזיים בעלייה באוגוסט:
הנתונים חשובים משום ששיעור גבוה בשוק קטן יכול להמחיש את הפוטנציאל, אבל גרמניה וצרפת מדגימות שביקוש למכוניות חשמליות יכול לצמוח בהיקף משמעותי גם בשווקים לאומיים גדולים.
בכמה מדינות שיעור המכוניות החשמליות המלאות היה גבוה בהרבה מהממוצע של המדגם באוגוסט:
| שוק | נתח מכוניות BEV מרישומי המכוניות החדשות |
|---|---|
| נורווגיה | 98.7% |
| דנמרק | 85.9% |
| פינלנד | 52.3% |
| הולנד | 48.9% |
| בלגיה | 46.2% |
| פורטוגל | 36.1% |
מקור: נתוני אוגוסט 2026 שדווחו על ידי רויטרס. 1
נורווגיה ודנמרק בלטו במיוחד: עבור רוכשי רכב חדש, מכונית חשמלית מלאה הייתה שם למעשה ברירת המחדל. גם פינלנד, הולנד ובלגיה עברו את רף 40%, ואילו פורטוגל הייתה מעל לממוצע המדגם, שעמד על 30.5%. הפערים בין המדינות מבהירים שהמעבר לחשמל באירופה מתקדם בקצבים שונים, ולא במסלול אחיד.
המדגם כולל את בלגיה, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איטליה, אירלנד, לוקסמבורג, הולנד, נורווגיה, פולין, פורטוגל, ספרד, שוודיה ושווייץ. לפי E-Mobility Europe ו-New Automotive, שווקים אלה מייצגים כ-90% משוק המכוניות החדשות המשולב של האיחוד האירופי ומדינות EFTA. 20
הכיסוי הרחב הופך את המדגם לאינדיקטור שימושי לכיוון השוק באזור. עם זאת, אין לפרש את הכותרת כאילו 30.5% הוא שיעור המכוניות החשמליות המלאות בכל מדינה באירופה, באיחוד האירופי לבדו, או ביבשת כולה על כל שווקיה.
נתוני אוגוסט מצביעים בבירור על האצה מהירה מהצפוי בשוק המכוניות החשמליות המלאות באירופה. השאלה לטווח ארוך היא אם אפשר לשמור על הקצב הזה.
בתגובתה הדגישה E-Mobility Europe את הצורך ביישום עקבי ובשיתוף פעולה בין ממשלות ליצרניות רכב, כדי לתמוך בביקוש ובפריסה ולהבטיח את מעמדה המוביל של אירופה בתחום הניידות החשמלית. 1 המספרים משקפים תנופה חזקה; שימורה יהיה תלוי במידת העקביות שבה המערכת כולה תתמוך במעבר מעניין במכוניות חשמליות לאימוץ רחב שלהן.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025.
מכוניות חשמליות מלאות היוו שיא של 30.5% מרישומי המכוניות החדשות ב 16 שווקים אירופיים באוגוסט 2026: 202,833 כלי רכב, עלייה של 54.2% לעומת אוגוסט 2025. מינואר עד אוגוסט נרשמו ביותר מ 1.67 מיליון מכוניות חשמליות מלאות בשווקים שנבדקו — עלייה של 33.1% לעומת התקופה המקבילה ב 2025.
גרמניה וצרפת תרמו את עיקר הנפח, בעוד נורווגיה, דנמרק, פינלנד, הולנד, בלגיה ופורטוגל רשמו שיעורים גבוהים במיוחד של מכוניות חשמליות מלאות.