טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון. BYD מכרה 1,323,065 כלי רכב, עלתה לראשונה לחמישייה הראשונה ועקפה את ברית רנו־ניסאן.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-6 Lunaהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
דירוג יצרניות הרכב העולמי השתנה ברבעון השלישי של 2026, ולפי הדיווחים זו הטלטלה הראשונה בו מזה שבע שנים. טויוטה ופולקסווגן שמרו על שני המקומות הראשונים, קבוצת יונדאי מוטור דורגה שלישית, ו-BYD נכנסה לחמישייה הראשונה לאחר שעקפה את ברית רנו־ניסאן. הדיווחים מצביעים על התרחבות יצרניות הרכב הסיניות מעבר לשוק המקומי כאחד ההקשרים לשינוי, אך אין בהם נתוני מכירות בני־השוואה לכל היצרניות. 6
18
| יצרנית או קבוצה | מכירות שדווחו | מה ידוע על הדירוג והמגמה |
|---|---|---|
| קבוצת טויוטה | 2.74 מיליון | במקום הראשון. הנתונים שסופקו אינם כוללים שינוי רבעוני שנתי בר־השוואה. |
| קבוצת פולקסווגן | 1.89 מיליון | במקום השני. הנתונים שסופקו אינם כוללים שינוי רבעוני שנתי בר־השוואה. |
| קבוצת יונדאי מוטור | 1.76 מיליון | במקום השלישי. |
| BYD | 1,323,065 | נכנסה לחמישייה ועקפה את רנו־ניסאן; מכירותיה עלו ב-18.75% לעומת הרבעון המקביל. |
| ברית רנו־ניסאן | לא נמסר | יצאה מהחמישייה הראשונה. הנתונים הזמינים אינם מציינים את היקף המכירות או את השינוי השנתי שלה. |
חשוב להבחין בין נתוני הקבוצה לבין נתוני יצרנית יחידה: יונדאי מוטור דיווחה בנפרד על 931,211 מכירות קמעונאיות ברחבי העולם ברבעון השלישי, ירידה של 10.1% לעומת התקופה המקבילה. זהו נתון של החברה עצמה, ולא חלופה ישירה לנתון הקבוצתי של 1.76 מיליון כלי רכב. 9
הדיווחים על הדירוג קושרים את השינוי לנוכחות הגוברת של יצרניות רכב סיניות בשווקים מעבר לים. נתוני יצוא רחבים יותר שצוטטו בדיווחים מצביעים על 923 אלף כלי רכב שיוצאו מסין בספטמבר, עלייה של 73.2% לעומת ספטמבר אשתקד. 5
6
הנתונים של BYD ממחישים את הפער בין פעילותה בסין לפעילותה בחו״ל: לפי דיווח אחד, מכירות החברה בסין ירדו ב-12% ברבעון השלישי, בעוד היצוא עלה ב-137% ליותר מחצי מיליון כלי רכב. אותו דיווח ציין כי שווקי היצוא היו אחראים ליותר ממחצית מהכנסות החברה ברבעון. שיעור ההכנסות אינו זהה לשיעור כלי הרכב שיוצאו, ולכן אין לפרש אותו כאחוז מהמכוניות ש-BYD מכרה מחוץ לסין. 2
עם זאת, המקורות הזמינים אינם מספקים מגמות שנתיות בנות־השוואה לטויוטה, לפולקסווגן, לקבוצת יונדאי מוטור, לקיה, לרנו־ניסאן או לג׳נרל מוטורס. הם גם אינם מבססים את ההסברים האפשריים שנוגעים למכירות בסין, לביקוש למנועי בעירה פנימית, למחירי הדלק, להשפעת שביתה על ייצור יונדאי, לצמיחת קיה או למכירות הטנדרים ורכבי הפנאי הגדולים של GM. אלה עשויים להיות גורמים רלוונטיים לניתוח רחב יותר, אך המידע שסופק אינו מאפשר לכמת את השפעתם או לקבוע שהם גרמו לשינוי בדירוג.
בדיווחים על ספטמבר מופיעים שני נתונים נפרדים לפעילות של BYD בחו״ל: 180,700 מכירות מעבר לים, עלייה שנתית של 153.59%, ולצדן 174,277 יצוא של רכבי אנרגיה חדשה לפי נתוני CPCA. אלה מדדים שמוגדרים באופן שונה ואין להתייחס אליהם כאילו הם זהים. 4
12
באוקטובר מכרה BYD 490,168 כלי רכב — כ-11% יותר מבאוקטובר אשתקד — ומכירות הרכב החשמלי המלא שלה עברו לראשונה את רף 300 אלף היחידות. החברה שלחה לחו״ל 170,194 כלי רכב, עלייה שנתית של 102.84%, אך ירידה של 5.81% לעומת ספטמבר. היצוא היווה 34.7% ממכירות אוקטובר, לעומת 39.0% בספטמבר. 10
11
כלומר, פעילות BYD בחו״ל המשיכה לצמוח בקצב חד בהשוואה לשנה שעברה, אבל היקף המשלוחים לחו״ל וחלקם מכלל המכירות ירדו לעומת החודש הקודם. הנתונים מוסיפים הקשר לכניסת החברה לחמישייה העולמית, אך אינם מספקים את מלוא בסיס ההשוואה הדרוש כדי להסביר את מיקומה של כל יצרנית בדירוג.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון.
טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון. BYD מכרה 1,323,065 כלי רכב, עלתה לראשונה לחמישייה הראשונה ועקפה את ברית רנו־ניסאן.
הדיווחים קושרים את השינוי להתרחבות יצרניות הרכב הסיניות בשווקים בחו״ל, אך אין נתוני השוואה מלאים לכל הקבוצות.
טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון. BYD מכרה 1,323,065 כלי רכב, עלתה לראשונה לחמישייה הראשונה ועקפה את ברית רנו־ניסאן.
פורסם על ידינערך באמצעות GPT-6 Lunaהתמונות נוצרו באמצעות GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
דירוג יצרניות הרכב העולמי השתנה ברבעון השלישי של 2026, ולפי הדיווחים זו הטלטלה הראשונה בו מזה שבע שנים. טויוטה ופולקסווגן שמרו על שני המקומות הראשונים, קבוצת יונדאי מוטור דורגה שלישית, ו-BYD נכנסה לחמישייה הראשונה לאחר שעקפה את ברית רנו־ניסאן. הדיווחים מצביעים על התרחבות יצרניות הרכב הסיניות מעבר לשוק המקומי כאחד ההקשרים לשינוי, אך אין בהם נתוני מכירות בני־השוואה לכל היצרניות. 6
18
| יצרנית או קבוצה | מכירות שדווחו | מה ידוע על הדירוג והמגמה |
|---|---|---|
| קבוצת טויוטה | 2.74 מיליון | במקום הראשון. הנתונים שסופקו אינם כוללים שינוי רבעוני שנתי בר־השוואה. |
| קבוצת פולקסווגן | 1.89 מיליון | במקום השני. הנתונים שסופקו אינם כוללים שינוי רבעוני שנתי בר־השוואה. |
| קבוצת יונדאי מוטור | 1.76 מיליון | במקום השלישי. |
| BYD | 1,323,065 | נכנסה לחמישייה ועקפה את רנו־ניסאן; מכירותיה עלו ב-18.75% לעומת הרבעון המקביל. |
| ברית רנו־ניסאן | לא נמסר | יצאה מהחמישייה הראשונה. הנתונים הזמינים אינם מציינים את היקף המכירות או את השינוי השנתי שלה. |
חשוב להבחין בין נתוני הקבוצה לבין נתוני יצרנית יחידה: יונדאי מוטור דיווחה בנפרד על 931,211 מכירות קמעונאיות ברחבי העולם ברבעון השלישי, ירידה של 10.1% לעומת התקופה המקבילה. זהו נתון של החברה עצמה, ולא חלופה ישירה לנתון הקבוצתי של 1.76 מיליון כלי רכב. 9
הדיווחים על הדירוג קושרים את השינוי לנוכחות הגוברת של יצרניות רכב סיניות בשווקים מעבר לים. נתוני יצוא רחבים יותר שצוטטו בדיווחים מצביעים על 923 אלף כלי רכב שיוצאו מסין בספטמבר, עלייה של 73.2% לעומת ספטמבר אשתקד. 5
6
הנתונים של BYD ממחישים את הפער בין פעילותה בסין לפעילותה בחו״ל: לפי דיווח אחד, מכירות החברה בסין ירדו ב-12% ברבעון השלישי, בעוד היצוא עלה ב-137% ליותר מחצי מיליון כלי רכב. אותו דיווח ציין כי שווקי היצוא היו אחראים ליותר ממחצית מהכנסות החברה ברבעון. שיעור ההכנסות אינו זהה לשיעור כלי הרכב שיוצאו, ולכן אין לפרש אותו כאחוז מהמכוניות ש-BYD מכרה מחוץ לסין. 2
עם זאת, המקורות הזמינים אינם מספקים מגמות שנתיות בנות־השוואה לטויוטה, לפולקסווגן, לקבוצת יונדאי מוטור, לקיה, לרנו־ניסאן או לג׳נרל מוטורס. הם גם אינם מבססים את ההסברים האפשריים שנוגעים למכירות בסין, לביקוש למנועי בעירה פנימית, למחירי הדלק, להשפעת שביתה על ייצור יונדאי, לצמיחת קיה או למכירות הטנדרים ורכבי הפנאי הגדולים של GM. אלה עשויים להיות גורמים רלוונטיים לניתוח רחב יותר, אך המידע שסופק אינו מאפשר לכמת את השפעתם או לקבוע שהם גרמו לשינוי בדירוג.
בדיווחים על ספטמבר מופיעים שני נתונים נפרדים לפעילות של BYD בחו״ל: 180,700 מכירות מעבר לים, עלייה שנתית של 153.59%, ולצדן 174,277 יצוא של רכבי אנרגיה חדשה לפי נתוני CPCA. אלה מדדים שמוגדרים באופן שונה ואין להתייחס אליהם כאילו הם זהים. 4
12
באוקטובר מכרה BYD 490,168 כלי רכב — כ-11% יותר מבאוקטובר אשתקד — ומכירות הרכב החשמלי המלא שלה עברו לראשונה את רף 300 אלף היחידות. החברה שלחה לחו״ל 170,194 כלי רכב, עלייה שנתית של 102.84%, אך ירידה של 5.81% לעומת ספטמבר. היצוא היווה 34.7% ממכירות אוקטובר, לעומת 39.0% בספטמבר. 10
11
כלומר, פעילות BYD בחו״ל המשיכה לצמוח בקצב חד בהשוואה לשנה שעברה, אבל היקף המשלוחים לחו״ל וחלקם מכלל המכירות ירדו לעומת החודש הקודם. הנתונים מוסיפים הקשר לכניסת החברה לחמישייה העולמית, אך אינם מספקים את מלוא בסיס ההשוואה הדרוש כדי להסביר את מיקומה של כל יצרנית בדירוג.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון.
טויוטה הובילה את דירוג המכירות העולמי ברבעון השלישי עם 2.74 מיליון כלי רכב, לפני פולקסווגן עם 1.89 מיליון וקבוצת יונדאי מוטור עם 1.76 מיליון. BYD מכרה 1,323,065 כלי רכב, עלתה לראשונה לחמישייה הראשונה ועקפה את ברית רנו־ניסאן.
הדיווחים קושרים את השינוי להתרחבות יצרניות הרכב הסיניות בשווקים בחו״ל, אך אין נתוני השוואה מלאים לכל הקבוצות.