Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více. Od ledna do srpna se v tomto souboru trhů zaregistrovalo přes 1,67 milionu elektromobilů, meziročně o 33,1 % více.
PublikovalUpraveno pomocí GPT-5.6 TerraObrázky vytvořeny pomocí GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
Čistě bateriové elektromobily (BEV) dosáhly v srpnu 2026 výrazného milníku. V šestnácti sledovaných evropských zemích bylo zaregistrováno 202 833 plně elektrických osobních aut, o 54,2 % více než před rokem. Jejich podíl mezi všemi novými registracemi činil rekordních 30,5 % – jinými slovy, téměř každé třetí nově registrované auto v tomto souboru trhů bylo čistě elektrické. 1
Výsledek ukazuje silnější tempo, než se pro letošní rok očekávalo. Je ale důležité číslo správně číst: nejde o oficiální celoevropský ani celoevropský unijní podíl, nýbrž o panel 16 zemí. Ty přitom dohromady představují zhruba 90 % trhu s novými vozy v EU a Evropském sdružení volného obchodu (EFTA). 20
Čistě elektrické vozy tak už v řadě zemí nejsou jen volbou prvních nadšenců. Ve sledovaných státech se staly významnou součástí běžné poptávky po nových autech.
Podíl 30,5 % byl nad celoročními prognózami, které citovala agentura Reuters. Organizace Transport & Environment předpokládala pro rok 2026 podíl BEV v EU na úrovni 23 %, zatímco Rho Motion odhadovala pro Evropu přibližně 21 %. 1
Srovnání má své limity: jeden měsíc neurčuje výsledek celého roku a soubor 16 trhů není totožný ani s EU, ani s celou Evropou. Přesto srpnová hodnota ukázala, že trh byl v daném okamžiku výrazně před těmito referenčními odhady. Reuters navíc uvedl, že samotné prodeje BEV překonaly prognózy vztahující se na širší kategorii dobíjecích vozů, do níž se započítávají i plug-in hybridy. 1
K růstu zásadně přispěly dva největší automobilové trhy v Evropě:
Vysoký podíl elektromobilů v menším státě může naznačit, kam se trh dokáže posunout. Německá a francouzská čísla jsou však důležitá především kvůli rozsahu: potvrzují, že poptávka po elektromobilech roste i na velkých národních trzích.
Několik států se v srpnu dostalo výrazně nad průměr sledovaného panelu:
| Země | Podíl BEV mezi novými registracemi |
|---|---|
| Norsko | 98,7 % |
| Dánsko | 85,9 % |
| Finsko | 52,3 % |
| Nizozemsko | 48,9 % |
| Belgie | 46,2 % |
| Portugalsko | 36,1 % |
Zdroj: údaje za srpen 2026 zveřejněné agenturou Reuters. 1
V Norsku a Dánsku byl čistě elektrický vůz při nákupu nového auta prakticky standardní volbou. Finsko, Nizozemsko a Belgie se dostaly nad 40 % a také Portugalsko překonalo průměr panelu 30,5 %. Rozdíly mezi jednotlivými státy zároveň ukazují, že elektrifikace postupuje v Evropě různým tempem.
Sledovaný panel zahrnuje Belgii, Česko, Dánsko, Finsko, Francii, Německo, Itálii, Irsko, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. E-Mobility Europe a New Automotive uvádějí, že tyto země reprezentují přibližně 90 % souhrnného trhu nových automobilů v EU a EFTA. 20
Jde tedy o užitečný ukazatel evropského trendu, nikoli o hodnotu, kterou lze automaticky vydávat za podíl BEV ve všech evropských zemích, v samotné EU nebo v celé Evropě bez výjimky.
Srpnová data přinesla jasný okamžitý závěr: evropský trh s čistě elektrickými novými vozy zrychlil více, než se čekalo. Dlouhodobě však rozhodne, zda se podaří tuto dynamiku udržet.
E-Mobility Europe zdůraznila nutnost důsledné realizace opatření a spolupráce vlád s automobilkami, která má podpořit poptávku i rozvoj elektromobility a zachovat vedoucí postavení Evropy v tomto oboru. 1 Čísla ukazují silný růst; jeho pokračování bude záviset na tom, jak stabilně bude celý ekosystém podporovat přechod od zájmu o elektromobily k jejich širokému rozšíření.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více.
Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více. Od ledna do srpna se v tomto souboru trhů zaregistrovalo přes 1,67 milionu elektromobilů, meziročně o 33,1 % více.
Největší objemy přinesly Německo a Francie; mimořádně vysoký podíl elektromobilů zaznamenaly Norsko, Dánsko, Finsko, Nizozemsko, Belgie a Portugalsko.
Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více. Od ledna do srpna se v tomto souboru trhů zaregistrovalo přes 1,67 milionu elektromobilů, meziročně o 33,1 % více.
PublikovalUpraveno pomocí GPT-5.6 TerraObrázky vytvořeny pomocí GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: What did the August 2026 data from E-Mobility Europe, New Automotive, and Fier Automotive reveal about the rise of battery-electric vehicles. Article summary: The August data showed that battery-electric vehicles (BEVs) had moved decisively into the European new-car mainstream: 202,833 BEVs were registered across 16 tracked markets, up 54.2% year on year, for a record 30.5% of. Topic tags: general, news, general web, user generated. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts w
Čistě bateriové elektromobily (BEV) dosáhly v srpnu 2026 výrazného milníku. V šestnácti sledovaných evropských zemích bylo zaregistrováno 202 833 plně elektrických osobních aut, o 54,2 % více než před rokem. Jejich podíl mezi všemi novými registracemi činil rekordních 30,5 % – jinými slovy, téměř každé třetí nově registrované auto v tomto souboru trhů bylo čistě elektrické. 1
Výsledek ukazuje silnější tempo, než se pro letošní rok očekávalo. Je ale důležité číslo správně číst: nejde o oficiální celoevropský ani celoevropský unijní podíl, nýbrž o panel 16 zemí. Ty přitom dohromady představují zhruba 90 % trhu s novými vozy v EU a Evropském sdružení volného obchodu (EFTA). 20
Čistě elektrické vozy tak už v řadě zemí nejsou jen volbou prvních nadšenců. Ve sledovaných státech se staly významnou součástí běžné poptávky po nových autech.
Podíl 30,5 % byl nad celoročními prognózami, které citovala agentura Reuters. Organizace Transport & Environment předpokládala pro rok 2026 podíl BEV v EU na úrovni 23 %, zatímco Rho Motion odhadovala pro Evropu přibližně 21 %. 1
Srovnání má své limity: jeden měsíc neurčuje výsledek celého roku a soubor 16 trhů není totožný ani s EU, ani s celou Evropou. Přesto srpnová hodnota ukázala, že trh byl v daném okamžiku výrazně před těmito referenčními odhady. Reuters navíc uvedl, že samotné prodeje BEV překonaly prognózy vztahující se na širší kategorii dobíjecích vozů, do níž se započítávají i plug-in hybridy. 1
K růstu zásadně přispěly dva největší automobilové trhy v Evropě:
Vysoký podíl elektromobilů v menším státě může naznačit, kam se trh dokáže posunout. Německá a francouzská čísla jsou však důležitá především kvůli rozsahu: potvrzují, že poptávka po elektromobilech roste i na velkých národních trzích.
Několik států se v srpnu dostalo výrazně nad průměr sledovaného panelu:
| Země | Podíl BEV mezi novými registracemi |
|---|---|
| Norsko | 98,7 % |
| Dánsko | 85,9 % |
| Finsko | 52,3 % |
| Nizozemsko | 48,9 % |
| Belgie | 46,2 % |
| Portugalsko | 36,1 % |
Zdroj: údaje za srpen 2026 zveřejněné agenturou Reuters. 1
V Norsku a Dánsku byl čistě elektrický vůz při nákupu nového auta prakticky standardní volbou. Finsko, Nizozemsko a Belgie se dostaly nad 40 % a také Portugalsko překonalo průměr panelu 30,5 %. Rozdíly mezi jednotlivými státy zároveň ukazují, že elektrifikace postupuje v Evropě různým tempem.
Sledovaný panel zahrnuje Belgii, Česko, Dánsko, Finsko, Francii, Německo, Itálii, Irsko, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. E-Mobility Europe a New Automotive uvádějí, že tyto země reprezentují přibližně 90 % souhrnného trhu nových automobilů v EU a EFTA. 20
Jde tedy o užitečný ukazatel evropského trendu, nikoli o hodnotu, kterou lze automaticky vydávat za podíl BEV ve všech evropských zemích, v samotné EU nebo v celé Evropě bez výjimky.
Srpnová data přinesla jasný okamžitý závěr: evropský trh s čistě elektrickými novými vozy zrychlil více, než se čekalo. Dlouhodobě však rozhodne, zda se podaří tuto dynamiku udržet.
E-Mobility Europe zdůraznila nutnost důsledné realizace opatření a spolupráce vlád s automobilkami, která má podpořit poptávku i rozvoj elektromobility a zachovat vedoucí postavení Evropy v tomto oboru. 1 Čísla ukazují silný růst; jeho pokračování bude záviset na tom, jak stabilně bude celý ekosystém podporovat přechod od zájmu o elektromobily k jejich širokému rozšíření.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více.
Čistě bateriové elektromobily tvořily v srpnu 2026 rekordních 30,5 % nových registrací v 16 evropských zemích: šlo o 202 833 vozů, meziročně o 54,2 % více. Od ledna do srpna se v tomto souboru trhů zaregistrovalo přes 1,67 milionu elektromobilů, meziročně o 33,1 % více.
Největší objemy přinesly Německo a Francie; mimořádně vysoký podíl elektromobilů zaznamenaly Norsko, Dánsko, Finsko, Nizozemsko, Belgie a Portugalsko.