Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu. BYD se s 1 323 065 prodanými vozy dostala mezi pět největších automobilek a předstihla alianci Renault–Nissan.
PublikovalUpraveno pomocí GPT-6 LunaObrázky vytvořeny pomocí GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
Pořadí největších světových automobilek se ve třetím čtvrtletí 2026 změnilo poprvé za sedm let. Toyota Group a Volkswagen Group si udržely první dvě příčky, Hyundai Motor Group obsadila třetí místo a čínská BYD se poprvé dostala do první pětky. Předstihla alianci Renault–Nissan, která z ní vypadla. Zpravodajství změnu spojuje s rostoucí přítomností čínských automobilek na zahraničních trzích, dostupné údaje ale neumožňují úplně srovnat meziroční vývoj všech skupin. 6
18
| Automobilka nebo skupina | Prodeje ve 3. čtvrtletí | Co dostupné údaje potvrzují |
|---|---|---|
| Toyota Group | 2,74 milionu | První místo. Srovnatelná meziroční změna v dostupných podkladech uvedena není. |
| Volkswagen Group | 1,89 milionu | Druhé místo. Srovnatelná meziroční změna není uvedena. |
| Hyundai Motor Group | 1,76 milionu | Třetí místo. |
| BYD | 1 323 065 | Poprvé v první pětce, před aliancí Renault–Nissan. Meziročně nárůst o 18,75 %. |
| Aliance Renault–Nissan | Neuvedeno | Vypadla z první pětky. Dostupné výňatky neuvádějí její objem prodejů ani meziroční změnu. |
Pozor na rozdílný rozsah čísel: Hyundai Motor Company samostatně oznámila za třetí čtvrtletí 931 211 maloobchodních prodejů po celém světě, meziročně o 10,1 % méně. Jde o údaj za jednu společnost a její maloobchodní prodeje, nikoli o přímo srovnatelnou náhradu za 1,76 milionu vozů celé skupiny Hyundai Motor Group. 9
Zpravodajství o žebříčku připisuje změnu mimo jiné rostoucí přítomnosti čínských automobilek na zahraničních trzích. Celkový vývoz vozidel z Číny dosáhl podle citovaných zářijových údajů 923 000 kusů, což představovalo meziroční nárůst o 73,2 %. 5
6
U BYD je patrný rozdíl mezi domácím a zahraničním odbytem. Jedna zpráva uvádí, že prodeje značky v Číně ve třetím čtvrtletí klesly o 12 %, zatímco vývoz vzrostl o 137 % na více než půl milionu vozů. Podle stejné zprávy připadla na zahraniční trhy více než polovina tržeb BYD za čtvrtletí. Podíl na tržbách však není totéž co podíl vyvezených vozů, a nelze jej takto vykládat. 2
Pro Toyotu, Volkswagen, Hyundai Motor Group, Kiu, alianci Renault–Nissan ani General Motors nejsou v dostupných zdrojích k dispozici úplné srovnatelné meziroční údaje za třetí čtvrtletí. Podklady také neověřují navrhovaná vysvětlení týkající se jejich prodejů v Číně, poptávky po autech se spalovacím motorem, cen pohonných hmot, výpadků výroby Hyundai kvůli stávce, růstu Kie nebo odbytu pickupů a velkých SUV od GM. Bez dalších srovnatelných dat proto nelze určit, jak se tyto faktory do pořadí promítly.
U zářijových prodejů BYD se objevují dvě odlišně označená čísla. Jedna zpráva uvádí 180 700 zahraničních prodejů, meziročně o 153,59 % více; údaje založené na datech CPCA samostatně evidují 174 277 vyvezených nových energetických vozidel (NEV). Protože jde o různé ukazatele, nelze je zaměňovat. 4
12
V říjnu BYD prodala 490 168 vozů, přibližně o 11 % více než před rokem. Prodej čistě bateriových elektromobilů poprvé překročil 300 000 kusů. Do zahraničí automobilka odeslala 170 194 NEV, meziročně o 102,84 % více, ale oproti září o 5,81 % méně. Vývoz tvořil 34,7 % říjnových prodejů, zatímco v září to bylo 39,0 %. 10
11
BYD tedy dál výrazně rostla v meziročním srovnání zahraničních dodávek, ale oproti předchozímu měsíci její vývoz i jeho podíl na celkových prodejích klesly. Tato čísla dokreslují vzestup značky ve třetím čtvrtletí, sama o sobě však nevysvětlují celé pořadí automobilek ani výsledky ostatních skupin.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu.
Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu. BYD se s 1 323 065 prodanými vozy dostala mezi pět největších automobilek a předstihla alianci Renault–Nissan.
BYD ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila prodeje o 18,75 %. Její říjnové vývozy dál rostly meziročně, oproti září však klesly.
Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu. BYD se s 1 323 065 prodanými vozy dostala mezi pět největších automobilek a předstihla alianci Renault–Nissan.
PublikovalUpraveno pomocí GPT-6 LunaObrázky vytvořeny pomocí GPT Image 2
Research answer

Create a landscape editorial hero image for this Studio Global article: How did global automaker sales rankings change in the third quarter of 2026—the first reshuffle in seven years—with BYD entering the top fiv. Article summary: Toyota and Volkswagen remained first and second in global Q3 2026 sales, Hyundai Motor Group ranked third, and BYD entered the top five by overtaking the Renault-Nissan Alliance—the reshuffle described by the reporting a. Topic tags: general, general web. Style: premium digital editorial illustration, source-backed research mood, clean composition, high detail, modern web publication hero. Use reference image context only for broad subject, composition, and topical grounding; do not copy the exact image. Avoid: logos, brand marks, copyrighted characters, real person likenesses, fake screenshots, UI text, readable text, watermarks, charts with fake numbers, clic
Pořadí největších světových automobilek se ve třetím čtvrtletí 2026 změnilo poprvé za sedm let. Toyota Group a Volkswagen Group si udržely první dvě příčky, Hyundai Motor Group obsadila třetí místo a čínská BYD se poprvé dostala do první pětky. Předstihla alianci Renault–Nissan, která z ní vypadla. Zpravodajství změnu spojuje s rostoucí přítomností čínských automobilek na zahraničních trzích, dostupné údaje ale neumožňují úplně srovnat meziroční vývoj všech skupin. 6
18
| Automobilka nebo skupina | Prodeje ve 3. čtvrtletí | Co dostupné údaje potvrzují |
|---|---|---|
| Toyota Group | 2,74 milionu | První místo. Srovnatelná meziroční změna v dostupných podkladech uvedena není. |
| Volkswagen Group | 1,89 milionu | Druhé místo. Srovnatelná meziroční změna není uvedena. |
| Hyundai Motor Group | 1,76 milionu | Třetí místo. |
| BYD | 1 323 065 | Poprvé v první pětce, před aliancí Renault–Nissan. Meziročně nárůst o 18,75 %. |
| Aliance Renault–Nissan | Neuvedeno | Vypadla z první pětky. Dostupné výňatky neuvádějí její objem prodejů ani meziroční změnu. |
Pozor na rozdílný rozsah čísel: Hyundai Motor Company samostatně oznámila za třetí čtvrtletí 931 211 maloobchodních prodejů po celém světě, meziročně o 10,1 % méně. Jde o údaj za jednu společnost a její maloobchodní prodeje, nikoli o přímo srovnatelnou náhradu za 1,76 milionu vozů celé skupiny Hyundai Motor Group. 9
Zpravodajství o žebříčku připisuje změnu mimo jiné rostoucí přítomnosti čínských automobilek na zahraničních trzích. Celkový vývoz vozidel z Číny dosáhl podle citovaných zářijových údajů 923 000 kusů, což představovalo meziroční nárůst o 73,2 %. 5
6
U BYD je patrný rozdíl mezi domácím a zahraničním odbytem. Jedna zpráva uvádí, že prodeje značky v Číně ve třetím čtvrtletí klesly o 12 %, zatímco vývoz vzrostl o 137 % na více než půl milionu vozů. Podle stejné zprávy připadla na zahraniční trhy více než polovina tržeb BYD za čtvrtletí. Podíl na tržbách však není totéž co podíl vyvezených vozů, a nelze jej takto vykládat. 2
Pro Toyotu, Volkswagen, Hyundai Motor Group, Kiu, alianci Renault–Nissan ani General Motors nejsou v dostupných zdrojích k dispozici úplné srovnatelné meziroční údaje za třetí čtvrtletí. Podklady také neověřují navrhovaná vysvětlení týkající se jejich prodejů v Číně, poptávky po autech se spalovacím motorem, cen pohonných hmot, výpadků výroby Hyundai kvůli stávce, růstu Kie nebo odbytu pickupů a velkých SUV od GM. Bez dalších srovnatelných dat proto nelze určit, jak se tyto faktory do pořadí promítly.
U zářijových prodejů BYD se objevují dvě odlišně označená čísla. Jedna zpráva uvádí 180 700 zahraničních prodejů, meziročně o 153,59 % více; údaje založené na datech CPCA samostatně evidují 174 277 vyvezených nových energetických vozidel (NEV). Protože jde o různé ukazatele, nelze je zaměňovat. 4
12
V říjnu BYD prodala 490 168 vozů, přibližně o 11 % více než před rokem. Prodej čistě bateriových elektromobilů poprvé překročil 300 000 kusů. Do zahraničí automobilka odeslala 170 194 NEV, meziročně o 102,84 % více, ale oproti září o 5,81 % méně. Vývoz tvořil 34,7 % říjnových prodejů, zatímco v září to bylo 39,0 %. 10
11
BYD tedy dál výrazně rostla v meziročním srovnání zahraničních dodávek, ale oproti předchozímu měsíci její vývoz i jeho podíl na celkových prodejích klesly. Tato čísla dokreslují vzestup značky ve třetím čtvrtletí, sama o sobě však nevysvětlují celé pořadí automobilek ani výsledky ostatních skupin.
Studio Global AI
This page includes a source-backed answer you can continue inside Studio Global.
Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu.
Toyota Group prodala 2,74 milionu vozů, Volkswagen Group 1,89 milionu a Hyundai Motor Group 1,76 milionu. BYD se s 1 323 065 prodanými vozy dostala mezi pět největších automobilek a předstihla alianci Renault–Nissan.
BYD ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila prodeje o 18,75 %. Její říjnové vývozy dál rostly meziročně, oproti září však klesly.